Rinkinys GREITAS STARTAS - Iškarto suteikiantis 30% nuolaidą!

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 634
  38660
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pirkdami šį rinkiny jūs ne tik sutaupysite 60 eurų, bet ir gausite iškarto 30% nuolaidą visiems sekantiems savo pirkiniams Forever Living produkcijai, tai yra 30% nuolaida visam laikui! 

 • Pirkdami šį rinkiny jūs ne tik sutaupysite 60 eurų, bet ir gausite 30% nuolaidą visiems sekantiems savo pirkiniams Forever Living produkcijai, tai yra 30% nuolaida visam laikui! Nuolaidos turėjimas neįpareigoja daryti periodinius pirkimus, perkate tada kada norite ir kiek norite. 

  Rinkinį sudaro visi populiariausi Forever Living produktai jums ir jūsų šeimai: 

  Sudėtis: Rinkinys C9; Alavijų ir persikų sultys mini (330 ml) – 3 vnt.; ARGI+ – 1 vnt.; Pro- B – 2 vnt.; Dantų želė – 3 vnt.; Dezodorantas – 2 vnt.; Aloe Vera gelis – 2 vnt.; Šildomasis losjonas su alavijais – 2 vnt.; Alavijų kremas su bičių pikiu – 1 vnt.; Lūpų pieštukas Aloe Lips – 4 vnt. Literatūra: Produktų bukletas, darbo sąsiuvinis "Pirmieji žingsniai versle", Forever verslo savininko sutarties blankas.   Dantų želė,
  Lūpų pieštukas Aloe Lips - 2 vnt.,

  Literatūra: Produktų katalogas, Produktų bukletas, darbo sąsiuvinis "Pirmieji žingsniai versle", brošiūra "Verslas", brošiūra "Aloe Vera kompanija", Forever verslo savininko sutarties blankas. 

  Užsisakykite dabar ir su rinkiniu gaukite +4 L alavijo sulčių dovanų ! 

   

  Pasinaudokite šiuo išskirtiniu pasiūlymu, jeigu planuojate pirkti arba perkate Forever produkciją nuolat! 

  Parašyti mums savo telefono numerį elektroninio pašto adresu: info@aloeproduktai.lt su antrašte: "Noriu įsigyti rinkinį Greitas startas" Ir mes jums iškarto suteiksime galimybę pirkti Forever produktus su didžiausia nuolaida tiesiai iš gamintojo! 

   

  >>> PARAŠYTI GALITE UŽPILDYDAMI ŠIĄ FORMĄ <<<

   

  Pasinaudokite šia puikia galimybe, įsigyti aukščiausios kokybės Forever Living produktų su nuolaida dabar ir 30% ateičiai!  Taip pat įsigydami šį rinkinį, jūs įgaunate galimybę gauti pagrindines ar papildomas pajamas, daugiau apie tai jums suteiksime informacijos telefonu.

   

  Jeigu turite klausimų dė rinkinio įsigijimo rašykite: info@aloeproduktai.lt arba skambinkite +370 683 76833