Rinkinys "GREITAS STARTAS" su C9 programa

 • Rinkinys "GREITAS STARTAS" su C9 programa

  Kodas: 634
  45716 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pirkdami šį rinkinį, savikaina jums gausis daugiau nei 5% mažesnė, nei perkant mažmena. Taip pat įsigiję šį rinkinį įgysite teisę į 30% nuolaidą ateities pirkimams visam laikui!

 • Pirkdami šį rinkiny jūs ne tik sutaupysite 60 eurų, bet ir gausite 30% nuolaidą visiems sekantiems savo pirkiniams Forever Living produkcijai, tai yra 30% nuolaida visam laikui! Nuolaidos turėjimas neįpareigoja daryti periodinius pirkimus, perkate tada kada norite ir kiek norite. 

  Rinkinį sudaro visi populiariausi Forever Living produktai jums ir jūsų šeimai: 

  Sudėtis: Rinkinys C9; Alavijų ir persikų sultys mini (330 ml) – 3 vnt.; ARGI+ – 1 vnt.; Pro- B – 2 vnt.; Dantų želė – 3 vnt.; Dezodorantas – 2 vnt.; Aloe Vera gelis – 2 vnt.; Šildomasis losjonas su alavijais – 2 vnt.; Alavijų kremas su bičių pikiu – 1 vnt.; Lūpų pieštukas Aloe Lips – 4 vnt. Literatūra: Produktų bukletas, darbo sąsiuvinis "Pirmieji žingsniai versle", Forever verslo savininko sutarties blankas.Dantų želė, Lūpų pieštukas Aloe Lips - 2 vnt.,

  Literatūra: Produktų katalogas, Produktų bukletas, darbo sąsiuvinis "Pirmieji žingsniai versle", brošiūra "Verslas", brošiūra "Aloe Vera kompanija", Forever verslo savininko sutarties blankas.

  Pasinaudokite šiuo išskirtiniu pasiūlymu, jeigu planuojate pirkti arba perkate Forever produkciją nuolat! 

  Parašyti mums savo telefono numerį elektroninio pašto adresu: info@aloeproduktai.lt su antrašte: "Noriu įsigyti rinkinį Greitas startas" Ir mes jums iškarto suteiksime galimybę pirkti Forever produktus su didžiausia nuolaida tiesiai iš gamintojo! 

   

  >>> PARAŠYTI GALITE UŽPILDYDAMI ŠIĄ FORMĄ <<<

   

  Pasinaudokite šia puikia galimybe, įsigyti aukščiausios kokybės Forever Living produktų su nuolaida dabar ir 30% ateičiai!  Taip pat įsigydami šį rinkinį, jūs įgaunate galimybę gauti pagrindines ar papildomas pajamas, daugiau apie tai jums suteiksime informacijos telefonu.

   

  Jeigu turite klausimų dė rinkinio įsigijimo rašykite: info@aloeproduktai.lt arba skambinkite +370 611 30271