Maistas iš avilio

 • Pagalvoję apie bites dažniausiai prisimename įkyrų dūzgimą vasaros mėnesiais ir tai, kaip stengėmės išvengti skausmingo įgėlimo. Tačiau pastaraisiais dešimtmečiais vis daugiau kalbama apie bičių svarbą ir jų teigiamą poveikį aplinkai. 

  Bitės ne tik yra svarbi mūsų ekosistemos dalis, bet ir gamina vertingus produktus, kurie gali turėti teigiamą poveikį mūsų sveikatai ir savijautai. Geriausiai žinomas produktas, be abejo, yra medus, tačiau bitės taip pat gamina pikį, žiedadulkes ir bičių pienelį.

  Skystas auksas
  Dauguma žmonių žino, kad medus yra puikus natūralus saldiklis. Tačiau ar žinojote, kad medus laikomas dar ir aukščiausios kokybės natūraliu maisto produktu? Šiame puikaus skonio, visiškai natūraliame saldiklyje yra daug vertingų medžiagų. Jei ieškote produkto, kuris dieną su- teiktų naujų jėgų, rinkitės medų  tai puikus ir natūralus lengvai pasisavinamos energijos šaltinis!

  Stipri apsauga
  Pikis plačiai žinomas kaip medžiaga, kuri puikiai apsaugo avilį. Taip yra todėl, kad jis gaminamas iš medžių ir kitų augalų dervų, kuriose gausu polifenolių. Šios dervos natūraliai apsaugo ir gydo pažeistą augalą. Bitės jas surenka ir perdirba, o tada naudoja aviliui sutvirtinti ir dezinfekuoti. Nenuostabu, kad žmonės jau ne vieną šimtmetį naudoja pikį kaip imunitetą ir natūralias organizmo apsaugines funkcijas stiprinančią priemonę.

  Bičių pikis

  https://www.aloeproduktai.lt/biciu-pikis 

  Nuostabus supermaistas
  Bičių žiedadulkės  vienas iš visavertiškiausių natūralių maisto produktų. Bitės iš augalų renka žiedadulkes maistui ir neša jas į avilį. Žiedadulkėmis maitinamos jaunos bitės, jos taip pat yra pagrindinis baltymų šaltinis bitėms darbininkėms. Renkant ir pernešant žiedadulkes visame pasaulyje apdulkinama daugiau nei 40000 augalų rūšių. Rinkti žiedadulkes ne taip paprasta, kaip galėtų pasirodyti. Kad surinktų vieną arbatinį šaukštelį žiedadulkių, bitė visą mėnesį kasdien dirba po aštuonias valandas. Kiekvienoje bičių žiedadulkių granulėje yra daugiau nei 2 milijonai žiedų dulkelių, o viename arbatiniame šaukštelyje žiedadulkių yra daugiau nei 2,5 milijardo žiedų dulkelių. Šis koncentruotas, visiškai natūralus produktas suteikia energijos ir gali padidinti ištvermę.

  Bičių žiedadulkės

  https://www.aloeproduktai.lt/biciu-ziedadulkes-2 

   

  Maistas, tinkamas karalienei
  Bičių pieneliu, į pieną panašia medžiaga, kurią išskiria bičių darbininkių žandų ir ryklės liaukos, maitinamos specialiai atrinktos lervos, vėliau tapsiančios bičių motinėlėmis! Vienintelis dalykas, nuo kurio priklauso, ar bitė taps motinėle, ar darbininke, yra tai, kaip dažnai ji maitinama bičių pieneliu. Bičių motinėlės maitinamos vien bičių pieneliu, tuo tarpu bitės darbininkės maitinamos bičių pieneliu tik keletą dienų, o vėliau medumi ir žiedadulkėmis. Bitės darbininkės vidutiniškai gyvena apie kelis mėnesius, o bičių motinėlė gyvena 3 – 5 metus ir kasdien padeda daugiau nei 2000 kiaušinėlių iki milijono per gyvenimą!
  Manoma, kad bičių pienelis teigiamai veikia imunitetą, su- teikia energijos ir padeda išsaugoti sveiką odą ir plaukus. Forever bičių produktai, kurie ekologiškai švariuose regionuose renkami specialiai pritaikytais rinktuvais, yra aukščiausios kokybės tokios rūšies produktai rinkoje. 

  Bičių pienelis

  https://www.aloeproduktai.lt/biciu-pienelis-2