Odos priežiūros priemonės

 • Alavijas – augalų karalius, kuris net Biblijoje buvo minimas kaip gyvybingumo medis, o rašytiniuose šaltiniuose jo nauda buvo aprašyta Egipto papirusuose 1.500 m.pr.Kr. Todėl senovės egiptiečiai žinojo, kad alavijo sultys yra naudingos žmogaus grožiui ir sveikatai. Ir jie buvo teisūs. Šiais laikais yra atlikta begalė mokslinių tyrimų, įrodančių alavijo naudą. Norvegų gydytojas terapeutas Audun Myskja, knygos Alavijas: lobis iš gamtos bendraautorius rašo, kad 1936 m. jau buvo atlikti tyrimai ir įrodyta, kad alavijas gali užkirsti kelią net autoimuninėms ligoms, gali sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kad skatina sveikų ląstelių formavimąsi ir spartina mirusių audinių irimą. Alavijas labai gerai veikia tiek žmogaus odą, tiek ir vidaus organus. Savo sudėtyje turi ligninų, kurie yra labai skvarbūs, tad drėgmę ir naudingąsias alavijo sudėtines medžiagas nuneša į giluminius audinius, drėkina odą, stimuliuoja apykaitos procesus, padeda ląstelėms atsinaujinti.Todėl alavijas dedamas į tonikus, serumus, kremus arba tiesiog grynas gali būti tepamas ant odos. Svarbu žinoti, kad norint, jog alavijo produktai būtų veiksmingi, gaminyje alavijo turėtų būti ne mažiau kaip 40%. Forever kompanijos odos priežiūros priemonės yra labai aukštos kokybės, nes sudėtyje turi didelį kiekį alavijo gelio. 

  Aloe Vera gelis – tai bekvapė, bespalvė ra- minanti ir drėkinanti odos priežiūros priemonė, kuri pagelbės įvairiausiais gyvenimo atvejais. Ją visad reikėtų turėti einant i gamtą, nes gali su- teikti pirmąją pabalbą nusideginus, susimušus, įkandus vabzdžiams. Kadangi puikiai drėkina, galima naudoti kaip kaukę veidui arba ten, kur oda išsausėjusi. Mažina tinimus turint problemų su venomis. 

  https://www.aloe24.lt/aloe-vera-gelis 

  Losjonas su alavijais – tai odos priežiūros priemonė, praturtinta simondsijų aliejumi,vitaminu E, kolagenu ir elastinu. Tai puikus veido ir viso kūno kremas, skirtas visų tipų odai. Stabdo senėjimo procesus, todėl oda tampa stangresnė ir lygesnė. Tinka po saulės vonių, sudrėkina ir nuramina išsausėjusią odą. 

   

   

  Alavijų kremas su bičių pikiu – tirštos konsistencijos maitinamoji ir raminamoji odos priežiūros priemonė, praturtinta bičių pikiu, ramunėlėmis ir vitaminais A, C ir E. Jis tinka veido ir viso kūno odai, ypač sausai ir problemiškai. Mažina niežulį ir bėrimus, tinka sergant žvyneline, dermatitu, puikiai nuramina jautrią vaikų odelę. Greičiau padeda užgyti žaizdelėms po depiliacijos. 

  https://www.aloe24.lt/alaviju-kremas-su-biciu-pikiu 

  Drėkinamasis losjonas su alavijais – tai skystos konsistencijos ir švelnaus kvapo drėkinamasis losjonas su alaviju, kolagenu ir elastinu. Puikiai drėkina ir neleidžia drėgmei išgaruoti, tinka veidui ir visam kūnui, kovoja su senėjimo procesais, odą iš- laiko lygią, drėgną, elastingą. Gali būti naudojamas kaip masažinis kremas. 

  Purškiamas raminamaisis losjonas – tai pirmoji pagalbos priemonė įvairiausiems odos pažeidimams. Sudėtyje esantis alavijas, bičių pikis ir žolelės turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, todėl tai pirmoji pagalba nusideginus – mažina skausmą. Švelnina niežulį, kai būna įvairūs išbėrimai – nuo vėjaraupių, žvynelinės, vabzdžių įkandimų, alerginių re- akcijų. Ramina odą po saulės vonių ir po depiliacijos, taip pat įsipjovus ar nusibrozdinus. Puikiai dezinfekuoja žaizdas, spartina gijimą, neleidžia susidaryti randams. Jis esant rimtoms problemoms naudojamas kartu su Aloe Vera geliu. Sudėtyje nėra spirito, todėl tinka jautriai vaikų odelei. 

  https://www.aloe24.lt/purskiamas-raminamasis-losjonas 

  MsM gelis su alavijais – tai skaidrus, bekvapis, netepantis gelis, praturtintas MSM organine siera ir žolelių ekstraktu. Organinė siera saugo nuo uždegimų ir mažina skausmą, todėl šis gelis naudojamas esant sąnarių uždegimams, sutinimams, raumenų ir sausgyslių patempimams ir sumušimams. Ligninų dėka organinė siera skverbiasi į giluminius audinius iki uždegimo židinio. MSM gelis su alavijais puikiai drėkina odą ir skatina jos gijimą, todėl tinka spuoguotai ir problemiškai veido odai, o įtrinamas į plaukų šaknis stiprina plauko svogunelį, mažina plaukų slinkimą ir odos pleiskanojimą. 

  https://www.aloe24.lt/msm-gelis-su-alavijais-aloe-msm-gel 

  Šildomasis losjonas su alavijais arba atnaujintas raminantis masažinis losjonas – dar viena puiki odos priežiūros priemonė. Taip, tai atnaujin- tas, pagamintas pagal patobulintą formulę, praturtintas eteriniais aliejais, todėl dar efektyvesnis losjonas. Labai rekomenduotinas masažams, nes alavijo dėka aliejai puikiai skverbiasi iki giluminių audinių, atpalaiduoja, ramina po darbo ar treniruočių, mažina sąnarių skausmus,uždegimus. Galima patrinti smilkinius, kai skauda galvą, peršalus galima pa- masažuoti krūtinę (nuo kosulio), kaklą (nuo gerklės skausmo), po nosim (nuo slogos). Kadangi turi stiprų kvapą, pa- deda gintis nuo vabzdžių. 

  https://www.aloe24.lt/sildomasis-losjonas-su-alavijais-aloe-heat-lotion 

   

  Taigi, mūsų kompanijos kremai yra skirti ir grožiui, ir sveikatai, nes alavijas ne tik drė- kina ir maitina, bet saugo ir puoselėja mūsų jautrią, sausą odą, švelnina jos problemas.

  Manager Lina Paulauskienė

  2017 m. spalis | FOREVER