Pagalba virškinamajam traktui

 • Dauguma žmonių nė nesusimąsto, kokios neįtikėtinai didelės įtakos virškinamasis traktas turi jų sveikatai ir gerai savijautai. Viskas, ką suvartojate baltymai, angliavandeniai, riebalai, vitaminai, mineralai, maistinės medžiagos ir t. t. – keliauja virškinamuoju traktu, kur suskaidoma į „statybinius blokus“ ir patenka į kraujotaką, kad pasiektų jūsų ląsteles ir audinius. Tuo pat metu per virškinamąjį traktą iš ląstelių šalinami medžiagų apykaitos produktai – atsikratoma toksinų, kad organizmas galėtų funkcionuoti optimaliai. Be to, mokslininkų skaičiavimais, maždaug 80 proc. imuninės sistemos yra virškinamajame trakte! Ir tai suprantama, nes virškinamasis traktas perdirba maistą ir skysčius, kurie į jį patenka iš išorės. Todėl virškinamasis traktas – tai ne tik svarbiausia greitkelio, kuriuo keliauja mais- tinės medžiagos, dalis; jis taip pat apsaugo mus nuo nepageidaujamų įsibrovėlių, neleisdamas jiems iš virškinamojo trakto keliauti toliau ir ten pridaryti žalos. Taigi, be galo svarbu padėti savo virškinamajam traktui – ir tuo pačiu pasirūpinti savo sveikata!

  Forever alavijų nektaras pasižymi daugeiu naudingų savybių, turinčių teigiamos įtakos virškinamajam traktui – taip pat kitoms organiz- mo sistemoms, įskaitant ir imunitetą, todėl mes visada patariame visų pirma pradėti gerti šį nektarą. Tyrimų duomenimis, alavijų nektaras padeda nuraminti skrandį ir žarnyną. Tai gali turėti teigiamos įtakos ląstelėms, kuriomis padengti šie gyvybiškai svarbūs organai, ir padėti palaikyti optimalią jų funkciją. Būtent per žarnų sieneles dengiančias ląsteles maistinės medžiagos patenka į kraujotaką, ir yra pernešamos į kitus organiz- mo audinius. Tyrimų duomenys taip pat rodo, kad alavijų dėka mūsų suvartojamas maistas ir maistinės medžiagos – nuo baltymų maiste iki vitaminų papilduose – gali tapti lengviau pasisavinamos. Tai padeda pagerinti šių svarbių makro ir mikro maistinių medžiagų absorbciją virškinamajame trakte ir padėti šiems „statybiniams blokams“ pasklisti po visą organizmą. Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad su alavijais vartojamas vitaminas C pasisavinamas 3 kartus geriau, o vitaminas E – beveik 4 kartus geriau!
  Didžiulę svarbą maistinių medžiagų absorbcijai virškinamajame trakte ir imuniteto funkcijai turi dar vienas veiksnys – gerosios bakterijos. Ir organizmo viduje, ir ant jo paviršiaus yra gerųjų bakterijų; deja, virškinamaja- me trakte naudingųjų ir kitų bakterijų santykis dažniausiai būna netinkamas. Kadangi gerosios bakterijos būtinos maistinių medžiagų pasisavinimui ir apsaugo mus nuo kenksmingų įsibrovėlių, galinčių patekti į virškinamąjį traktą su maistu, kurį valgome, tiesiog būtina pasirūpinti gerųjų bakterijų kiekiu organizme.  

  https://www.aloeproduktai.lt/aloe-vera-nektaras 

  Maisto papildo Forever Active Probiotic® sudėtyje yra 6 naudingųjų bakterijų rūšys, todėl jis padeda atkurti žarnyno mikroflorą ir turi teigiamą poveikį virškinamajam traktui (ir imu- nitetui). Atsparias, pagal specialią technologiją pagamintas kapsules, patogu pasiimti su savimi – jų nereikia laikyti šaldytuve, todėl galite jas nešiotis rankinėje, krepšyje ar kišenėje. Viena kapsulė iš ryto padės tinkamai pasirūpinti virš- kinimo traktu, jei jis ypač prašosi pagalbos – išgerkite kapsulę ir vakare. Nepamirškite, kad alavijų nektaras veikia kaip prebiotikas ir pa- deda pamaitinti gerąsias jūsų žarnyno bakte- rijas, todėl jis ir Forever Active Probiotic® – ide- ali pora! 

  https://www.aloeproduktai.lt/forever-active-probiotic 

  Forever Arctic Sea® – dar vienas būdas padėti virškinamajam traktui aprūpinant jį omega-3 riebalų rūgštimis. Kiekvienos mūsų kūno ląstelės membranoje yra riebalų rūgščių; jų dėka membrana išlieka skysta, be to, jos ne tik padeda jai bendrauti su kitų ląstelių membranomis, bet ir skatina reikalingų maistinių medžiagų pernešimą į ląstelę ir medžiagų apykaitos pro- duktų šalinimą iš ląstelės. Omega-3 riebalų rūgštys atlieka svarbų vaidmenį palaikant ląstelių membranų funkciją; virški- namojo trakto ląstelėms jos padeda pasisavinti maistines medžiagas, o virškinamojo trakto imuninės sistemos ląstelėms – kovoti su įsibrovėliais. Be to, omega-3 riebalų rūgštys padeda atkurti tinkamą omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių santykį organizme; šis turėtų būti maždaug 1:1 ar 1:4, o ne toks, kokį lemia įprasta šiuolaikinė vakarietiška mityba – 1:20. Omega-3 riebalų rūgštys, pavyzdžiui, eikozapentaeno rūgštis (EPA), gali ne tik padėti išsaugoti skys- tas ląstelių membranas ir pagerinti medžiagų pernešimą, bet ir padėti išsiskirti virškinimo fermentams, kurie padeda virškinti maistą. Vartojant maisto papildus su aukštos kokybės žuvų taukais, kuriuose gausu EPA ir DHA (dokoza- heksaeno rūgšties), galima pagerinti omega-3 riebalų rūgščių pusiausvyrą, o tai gali padėti išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą.

  https://www.aloeproduktai.lt/arctic-sea-omega-3


  Virškinamasis traktas turi didžiulės įtakos mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Rūpindamiesi juo padedame pagerinti maistinių medžiagų pasisavinimą ir panaudojimą, taip pat užtikrinti, kad mūsų imuninė sistema veiks sklandžiai. Nėra geresnio būdo pagerinti virškinamojo trakto veiklą nei sveikai maitintis ir vartoti teigiamu poveikiu virškinamajam traktui pasižyminčius produktus: Forever alavijų nektaras, Forever Active Probiotic® ir Forever Arctic Sea®, kuriuos visus rasite rinkinyje Vital5TM!

  Parengta pagal Forever International 2014 m. kovo žurnalą