APIE FOREVER LIVING PRODUCTS KOMPANIJĄ

 • Forever Living Products – tarptautinė įmonė, įsteigta 1978 m. gegužės 13 d. Pagrindinė kompanijos būstinė įsikūrusi Fynikse, Arizonos valstijoje, JAV.

  Forever Living Products pagrindinė veikla - produktų, pagamintų iš bene vertingiausia gamtos dovana vadinamo alavijo, gamyba ir platinimas. Šie produktai yra tarptautiniu mastu pripažintas sveikatos ir grožio šaltinis. Kokybę įmonė užtikrina valdydama didžiausias pasaulyje alavijų plantacijas, įsikūrusias Dominykos Respublikoje bei gamindama produktus tik dvejose savo gamyklose Dalase ir Fynikse, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiandien Forever Living Products kompanija didžiuojasi tarptautine, net 150 šalių apimančia veiklos geografija, kurios metiniai pardavimai siekia net 3 milijardus dolerių.

   
  Sertifikatai, nurodantys aukščiausias Forever Living Products gaminių savybes 

  Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatas

  Tai nepriklausoma ir ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinė užduotis - tirti iš alavijo gaminamų produktų tyrumą bei veiksmingumą. Dar 1986 metais Forever Living Products paprašė organizacijos atlikti savo produktų tyrimą, ir nedelsiant buvo gautas atsakymas, kad Aloe Vera gelis, Aloe Vera sultys bei Alavijo ir uogų nektaras ne tik atitinka tarybos taikomus riekalavimus, tačiau juos ir viršija. Taip įmonei buvo suteiktas sertifikatas, kuriuo dabar ir žymima dauguma Forever Living produktų.

  PETA Cruelty Free (People for the Ethical Treatment of Animals)
  Tai sertifikatas, kuris užtikrina, kad gaminant produktą nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais.

  Islamic Seal of Approval
  Islamiškose šalyse itin reikšmingas sertifikatas, kuris nurodo, jog jo turėtojas atitinka visus šios organizacijos keliamus švaros ir grynumo standartus, skirtus produkto gamybai ir pakavimui.

  Kosher
  Žydų bendruomenės teikiamas sertifikatas, nurodantis, jog Forever Living produktai atitinka tarptautinio masto košerinį žymėjimą. Šiam sertifikatui gauti, įmonė privalo atskleisti tiriančiajai organizacijai gamyboje naudojamų produktų auginimo sąlygas, pilną ingredientų formulę ir gamybos procesą. Košerinio žymėjimo sertifikatą pasaulyje turi ne tiek daug įmonių ir jis garantuoja aukščiausią kokybės standartą.

  Halal
  Šį tinkamumo islamo religiją išpažįstantiems vartotojams sertifikatą teikia Islamo maisto ir Amerikos mitybos tarybos (IFANCA). Pagrindiniai kriterijai norint gauti Halal ženklinimą - testuojamo produkto sudėtyje griežtai negali būti alkoholio bei gyvulinės kilmės ingredientų. Forever Living produkcija visiškai atitiko šiuos reikalavimus ir yra pripažinti tinkami naudoti musulmonų tikėjimą išpažįstantiems vartotojams.