Infinite by Forever

 • Nuostabią naują Forever odos priežiūros liniją sudaro puikios sudėties produktai su natūraliais ingredientais, kurie atkuria odos drėgmės pu- siausvyrą, skatina kolageno gamybą ir mažina raukšlelių bei gilesnių raukšlių susidarymą. 

  Drėkinamasis valiklis 

  Valiklyje gausu veiksmingų natūralios kilmės medžiagų, tokių kaip obuolių ekstraktas, obuolių aminorūgštis ir kokosų riebalų rūgštys, kurios drėkina ir švelniai nuvalo nešvarumus ir riebalus nedžiovindamos odos. 

  >>> https://www.aloeproduktai.lt/infinite-by-forever-drekinamasis-valiklis 

   

  Odą stangrinantis kompleksas 

  Aprūpinkite odą maistinėmis medžiagomis su Stangrinamuoju kompleksu, Forever pirmuoju išskirtiniu maisto papildu grožiui. Šis papildas – tai grožį iš vidaus puoselėjantis kompleksas, kuris padeda kovoti su pirmalaikio senėjimo požymiais. 

  >>> 

  Atkuriamasis kremas 

  Atkuriamasis kremas, kuriame yra daugiau nei penkiolika odą puoselėjančių ingredientų, greitai susigeria, drėkindamas odą ir suteikdamas jai švelnumo. 

  >>> https://www.aloeproduktai.lt/infinite-by-forever-atkuriamasis-kremas

  Stangrinamasis serumas 

  Stangrinamasis serumas su veiksmingais natūraliais ingredientais ir mūsų patentuotais alavijais puikiai drėkina, kad oda taptų švelni, stangri ir atrodytų pastebimai jaunesnė. 

  >>> https://www.aloeproduktai.lt/infinite-by-forever-stangrinamasis-serumas 

   

  Įsigykite visą Infinite by Forever! >>> https://www.aloeproduktai.lt/rinkinys-infinite-by-forever