Clean 9 rinkinys su Lite Ultra Vanilla

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 547
  12950
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! 

 • Clean 9 rinkinys su Lite Ultra Vanilla rinkinį galite įsigyti su nuolaida! Sužinokite kaip? >>> https://www.aloeproduktai.lt/gaukite-15-nuolaida 

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! Ko galite tikėtis per artimiausias 9 dienas? Atrodysite geriau, jausitės geriau ir pradėsite šalinti iš organizmo jame susikaupusius toksinus, kurie gali trukdyti maksimaliai pasisavinti su maistu gaunamas maisto medžiagas. Be to, pasijusite lengvesni ir energingesni, įrodysite sau, kad galite kontroliuoti apetitą, ir pastebėsite, kad kūnas ima keistis.

  Keisti gyvenimo būdą nėra lengva. Tačiau daugelis vertingų dalykų nėra lengvai pasiekiami. Programa Clean 9 – pirmasis žingsnis siekiant visam laikui įtvirtinti įpročius, padėsiančius pasiekti ir išlaikyti norimą svorį. Ši valymo programa – programos Forever F.I.T. pagrindas; tai puiki pradžia, jei norite būti sveiki, išvalyti organizmą ir džiaugtis lieknesniu kūnu. Padėkite pamatą geresnei išvaizdai ir savijautai.

  Rinkinį „Clean 9“ sudaro:
  Aloe Vera sultys (du 1 litro talpos buteliai)
  Vanilinis kokteilis „Forever Lite Ultra“® (1 pakuotė)
  „Forever Therm“™ (18 tablečių)
  „Forever Fiber“™ (9 pakeliai)
  „Forever Garcinia Plus“® (54 kapsulės)
  Centimetras
  “Clean 9” bukletas
  Kokteilių maišytuvas  

  Daugiau apie programą Clean 9: https://www.aloeproduktai.lt/programa-clean-9