Aloe Vera nektaras

 •  ALOE VERA GEL

  Alavijo sultys

  Profilaktika yra kur kas pigiau ir paprasčiau, nei gydymas. Šiandien dar daug ligų negalime išgydyti, bet užkirsti joms kelią turime įvairių priemonių. Žmogaus sveikata labai priklauso nuo tinkamai subalansuotos mitybos. Tam, kad gerai jaustųsi ir puikiai atrodytų, vis daugiau žmonių pasaulyje pradeda vartoti ekologiškai švarius maisto papildus. Kompanija „Forever Living Products“ suteikia Jums galimybę išmėginti vertingą maisto papildą – alavijo sultis. Sulčių gamybai imama tik vidinė alavijo (Aloe Vera) lapo dalis, kuri vadinama žele. Kad būtų išsaugotos maistingos alavijo medžiagos, želė stabilizuojama, naudojant nedidelius kiekius natūralių medžiagų.
  „Forever Living Products“ maisto papildai yra ypatingi tuo, kad jiems pagaminti naudojami tik natūralūs ingredientai. Kompanijos gaminamų alavijo sulčių kokybę patvirtina Tarptautinës mokslinės alavijų tarybos sertifikatas.
  Yra daugiau kaip 200 alavijo rūšių ir tik kelios pasižymi gydomosiomis savybėmis. Aloe Vera Barbadensis – viena iš jų. Aloe Vera sultyse yra daugiau kaip 75 maistingieji elementai, tarp jų yra būtinų vitaminų, mineralų, aminorūgščių, mukopolisacharidų, virškinimo fermentų ir kt.

  KAIP VEIKIA ALAVIJO SULTYS?

  • Stiprina ir aktyvina imuninę sistemą.
  • Saugo epitelinius audinius, o jei jie pažeisti,
  skatina gijimą.
  • Slopina uždegimą.
  • Skatina regeneracinius procesus.

  Alavijo sultis rekomenduojama vartoti norint: sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti virusinių infekcijų tikimybę, pagerinti bendrą organizmo tonusą. Alavijo sultys yra puikus maisto papildas esant: virškinamojo trakto sutrikimams, odos problemoms, nudegimams, povirusinio nuovargio sindromui.
  Mes kalbame apie geros kokybės produktą. Tik nereikia skubinti įvykių eigos. Lastelė nepasikeičia per vieną naktį – gilesni audinio sluoksniai keičiasi kas devyniasdešimt dienų. Siekiant gerų rezultatų, labai svarbu vartoti sultis reikiamais kiekiais kiekvienà dieną.
  Aloe Vera – pats geriausias gamtos subalansuotas maistingųjų medžiagų rinkinys. Jei Jūs geriat „Forever Living Products“ alavijo sultis, galima sakyti, Jūs geriate natûralias sultis iš ką tik nupjauto alavijo lapo.   

  Įsigykite ir išbandykite šį unikalų produktą: https://www.aloeproduktai.lt/aloe-vera-nektaras