Apie Alaviją

 •  

   

  Tikriausiai nerastume žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie alaviją. Močiutės augino ant palangių, nuskintą lapą dėdavo ant žaizdų, tarkuodavo, konservuodavo, gamindavo užpilus nuo gerklės, slogos, uždegimų ir kitaip pritaikydavo buityje smulkioms traumoms ar mažiems susirgimams gydyti.

  Tačiau alavijas buvo primirštas ir tik dabar tarsi atgyja iš naujo. Visas pasaulis iš naujo bando ieškoti natūralių priemonių, kaip pabėgti nuo susikurtos patogios gyvensenos, kuri stipriai kerta atgal sveikatos sąskaita. Ir alavijas yra viena pagrindinių priemonių. Alavijas yra žinomas tūkstančius metų, dar nuo Kleopatros laikų. Jis buvo naudojamas ir egiptiečių (faraonų kūnų balzamavimui), ir Kinijos imperatorių, ir Afrikos klajoklių. Visur rasime, kad alavijas puikiai tinka žmogui, yra „gamtos gydytojas“, „nebylusis gydytojas“, „grožio eliksyras“. Kas čia tokio stebuklingo? Kodėl šiam augalui yra skiriami tokie epitetai ir kodėl jis taip ilgai ir toks mėgstamas?

  Galite rasti įvairių alavijo pavadinimų. Ir atmainų yra įvairių (šiuo metu pasaulyje yra priskaičiuojama apie 300 alavijo rūšių, tačiau ne visos jos pasižymi gydančiomis savybėmis). Bet pats artimiausias ir reikalingiausias žmogui yra Aloe Barbadensis Miller.

  Dėl savo gydančiųjų savybių alavijo preparatai paplito po pasaulį. Verta paminėti, kad europiečiai nemokėjo išsaugoti alavijo, kad gautų visokeriopą naudą. Todėl alavijas buvo naudojamas miltelių pavidalu kaip vidurius laisvinanti priemonė. Tačiau alavijo nauda yra kur kas platesnė. Dabar yra įrodyta, kad gelis, esantis alavijo lapuose, puikiai gydo nudegimus, pjautines, kąstines žaizdas, vabzdžių įgėlimus, egzemas, dermatitus, skrandžio ligas.

  Alavijas taip pat yra puikus sąjungininkas sprendžiant įvairius susirgimus – nuo alergijų, astmų iki žarnyno valymo. Taigi - alavijas yra universali ir pirmosios pagalbos, ir sveikatinimo priemonė.

  Tačiau kaip vidurius laisvinanti priemonė tapo sveikatos stiprinimo priemone? Šlovė, tūkstantmečiais supanti alaviją, paskatino ir mokslininkus tyrinėti šio augalo gydančiąsias savybes. Daugumos nuostabai, tyrimai ne tik patvirtino praktiškai pastebėtas savybes, bet ir atrado daugybę naujų kokybių. Amerikiečiai mokslininkai 1851 m. išskyrė iš alavijo lapo aloiną (jis yra žievėje, didesniais kiekiais sukelia viduriavimą ir vėmimą). Taip palaipsniui alavijas imtas naudoti be žievės ir tapo daugelio pasitikėjimo vertu augalu sprendžiant odos ir sveikatos problemas.

  Beje – rinkdamiesi alavijų produktus įsitikinkite, kad produkte naudojama tik vidinė lapo dalis. Tik taip garantuosite sau geriausią kokybę ir trokštamą rezultatą. Tačiau, kad ir kaip būtų keista, alavijas nėra stebuklas. Stebuklas yra žmogaus organizmas, kuris gali susireguliuoti ir gydytis pats, jei turi pakankamai medžiagų.

  Kaip tik šiuo metu dirvožemis yra labai nualintas, žmonės iš maisto gauna itin mažai sveikatai reikalingų medžiagų. Štai todėl ir atsirado poreikis mitybą papildyti tuo, kas gyvybiškai reikalinga. Ir būtent alavijas yra tas augalas, kuriame yra labai daug žmogaus organizmui reikalingų medžiagų:

  • Vitaminai – alavijas turi daug vitaminų, bet svarbiausi iš jų yra vitaminai antioksidantai: C, E bei beta karotinas (vitaminas A), B grupės vitaminai. Alavijas yra vienas iš nedaugelio augalų pasaulyje, kurio sudėtyje yra vitamino B12.
  • Mineralai – magnis, manganas, cinkas, varis, chromas, kalcis, kalis, natris, geležis.
  • Amino rūgštys – žmogaus organizmui reikalingos 22 amino rūgštys – baltymų statybinės medžiagos. Iš 22 - jų amino rūgščių Aloe Vera želėje yra 18. Ypač svarbu, kad Aloe Vera sudėtyje yra visos 8 nepakeičiamos amino rūgštys, kurių organizmas pats negali pasigaminti ir todėl jos turi būti gaunamos su maistu.
  • Cukrūs – visa eilė svarbių mono ir polisacharidų, stiprinančių imuninę sistemą.
  • Enzimai – lipazės ir proteazės, skaidančios maistą ir padedančios virškinti, o taip pat askarboksipepitdazė, dalyvaujanti uždegiminiuose procesuose.
  • Augaliniai sterolai – trys pagrindinės rūšys, veikia kaip stiprios priešuždegiminės medžiagos.
  • Sapononai – muilo substancijos, sukeliančios stiprų antimikrobinį poveikį prieš bakterijas, virusus, grybelį ir mieles (tokias kaip mieliagrybius ir pienligę).
  • Ligninas – sumedėjusi medžiaga, suteikianti Aloe Vera savybę įsiskverbti giliai į odą.
  • Antrachinonai – svarbiausi iš jų yra aloinas ir emodinas, bet visi kartu jie yra stiprios skausmą malšinančios priemonės, pripažintos turinčiomis antibakterinių, antivirusinių savybių. Natūralia forma jie yra labai stipri vidurių laisvinamoji priemonė.
  • Salicilo rūgštis – į aspiriną panašus junginys, pasižymintis priešuždegiminėmis savybėmis ir išoriškai prasiskverbiantis pro negyvus audinius.

  Svarbu ir tai, kad alavijas turi sinerginį poveikį – jame esančios medžiagos papildo viena kitą ir taip poveikis dar labiau sustiprinamas. Jokia kita atskira medžiaga (bet koks 1 vitaminas, mineralas ar amino rūgštis) nepadarys teigiamo poveikio, nes ji neturi terpės veikti. Jei mes cheminiu, nenatūraliu būdu, pagaminsime vieną mums reikalingą medžiagą, jos poveikis bus labai minimalus. Nes gamtoje viskas yra bendra, sinergiška. Ir todėl alavijas yra toks veiksmingas.

  Alavijas padeda spręsti tokias problemas kaip bronchinė astma, virškinimo sutrikimai, dirgliosios žarnos sindromas, odos problemos, nusilpimas, išsekimas, padidėjęs kraujospūdis, cholesterolis bei kt. Išoriškai alaviją rekomenduojama naudoti esant net ir sunkiems nudegimams, įvairiems odos pažeidimams, odos problemoms (pvz aknė, dermatitas, psoriazė(žvynelinė), spuogotumas, vėjaraupiai).

  Tačiau yra vienas BET. Alavijas turi būti pagrindinis ingredientas. Jei turite produktą, kuriame yra vos keli lašai alavijo (tai sužinosite perskaitę produkto sudėtines dalis – jei alavijas nėra pirmoje vietoje, tai ir nebus veiksmingas. Jis turi su daryti didžiąją dalį produkto), naudos nebus.

  Ir kitas klausimas – kaip pateikti alaviją tokį, koks jis yra nuskintas - gyvas, veiksmingas, reikalingas.

  Kompanija Forever įminė šią mįslę. Kompanija pati valdo alavijo plantacijas, pati augina ir puoselėja augalą, rūpinasi jo surinkimu (lapai skinami rankomis) ir apdirbimu. Labai svarbu tai, kad alavijas nėra kaitinamas ir konservuojamas – taip išnyktų jo veiksmingumas. Kompanija Forever yra užpatentavusi alavijo stabilizavimo būdą. Ir žinoma – visoje produkcijoje naudojama tik vidinė lapo dalis.

  Forever produktai yra išskirtinės kokybės. Todėl jų nerasite įprastose prekybos vietose – vaistinėse, parduotuvėse, prekybos centruose. Juos rasite pas žmones, kurie vartoja Forever produkciją, ja pasitiki ir Jums rekomenduoja.

  Norite išbandyti alavijų galias? Susisiekite su mumis. Konsultuojame, patariame, dalinamės informacija ir patirtimi.

  Ir džiaugiamės, galėdami padėti žmonėms spręsti sveikatos ir grožio problemas.
    

  Iškilus klausimams, visada rašykite: info@aloeproduktai.lt arba skambinkite tel: 8 683 76833