Organizmo detoksikacija

 • Žmogaus organizmas yra tobula sistema. Jis yra „užprogramuotas‘‘ susitvarkyti ir išsivalyti pats. ir jei mes gyventume idealiomis mūsų organizmui sąlygomis, viskas funkcionuotų idealiai. Bet kuris iš mūsų taip gyvena? 

  Mes prausiamės kasdien, tačiau retai susimąstome, ar reikia valyti organizmą? Mūsų virškinamasis traktas panašus į namo kanalizaciją. O storoji žarna – tai lyg visų nešvarumų surinkėjas. Kasdien į kanalizaciją pilant atliekas ir riebalus, vamzdžiai užsikiša. Kartas nuo karto juos reikia valyti. Tas pats vyksta ir mūsų virškinamajame trakte. Šlakais užkimštos žarnyno sienelės nustoja atlikti vieną svarbiausių funkcijų – rezorbciją. Dėl teršalų sutrinka žarnyno mikroflora, jos stoka sukelia disbakteriozę.

  Vis dėlto gerai, kad negalime pasižiūrėti į savo vidų. Tai sukeltų šoką, nes matomą vaizdą ne kiekvienas galėtų „suvirškinti‘‘. Su tuo, kas pas mus patenka su maistu, žarnynas nepajėgus susidoroti, jis aptingsta. Mes valgome bent tris kartus per dieną, o priešingą valgymui procedūrą atliekame (geriausiu atveju) vieną kartą per dieną. Tad kiek nereikalingo balasto nuolat nešiojamės su savimi? Ir jis gali sverti nuo 5 iki 25kg. Nesuvirškinti maisto likučiai ima rūgti, išskirdami toksinus, kurie, plisdami po visą organizmą, pažeidžia kepenis, inkstus, plaučius, širdies ir kraujagyslių bei endokrininę sistemas. Šlakai, besikaupdami organizme, virsta tikrais akmenimis, savotiška „prabėgusių metų našta“... 

  Šlakai susidaro paveik visuose organuose: inkstuose, kepenyse, tulžies pūslėje. Šlakams priskiriamos ant vidinių kraujagyslių sienelių besikaupiančios cholesterolio plokštelės, druskų nuosėdos stubure ir sąnariuose.

  O kaip puikiai mūsų organizme jaučiasi parazitai! Nuo jų aktyvumo miršta daugiau žmonių nei nuo vėžio.

  Kad atkurtume normalią organizmo veiklą ir pagerintume savijautą, reikia išsivalyti. Tik šią procedūrą reikia atlikti teisingai. Kartais tam naudojami laisvinantys vaistai, bet jie sudirgina žarnyno gleivinę ir išplauna iš jo kalį, atpalaiduoja žarnyno raumenis ir tuomet žarnynas jau negali teisingai atlikti savo funkcijų. Kitas valymo būdas yra klizma, bet ji taip pat išbalansuoja žarnyno mikroflorą, nepasiekia plonajame žarnyne susikaupusių nešvarumų ir neturi valomojo poveikio visam organizmui.

  Šiam svarbiam viso organizmo valymo darbui atlikti kompanija Forever pateikia pačius geriausius produktus, tarp jų ir produktus su alavijais. Alavijas Aloe Barbadensis Miller ( Aloe Vera) yra vienas iš veiksmingiau- sių alavijų rūšių ir turi teisę vadintis tikruoju alaviju. Alavijo lapo viduje slypi maistinių medžiagų lobis. Tai vitaminai, mineralai, amino rūgštys, virškinimo fermentai, augaliniai steroliai, antrachinonai, salicilo rūgštis, ligninai, saponinai ... Aloe Vera sudėtyje yra virš 200 sudedamųjų dalių, daugiau kaip 75 maistinės medžiagos. Visos alavijų viduje esančios maistinės medžiagos veikia kaip viena komanda, kurioje kiekvienas elementas sustiprina kito elemento poveikį. 

   

   

  Aloe Vera nektaras >>> https://www.aloeproduktai.lt/aloe-vera-nektaras 

  Vidiniam vartojimui skirtas Aloe Vera nektaras, specialaus patentuo- to stabilizavimo proceso dėka išlaiko visas šviežių alavijų savybes. Tai puiki pagalba norint atstatyti organizmo sutrikusias funkcijas ir pašalinti iš jo nereikalingas medžiagas – švelni, natūrali priemonė, padedanti sureguliuoti sutrikimus virškinimo sistemoje, suaktyvinanti medžiagų apykaitą, kraujotaką. Alavijas sumažina pernelyg didelį jautrumą, dalyvauja atstatomuosiuose procesuose suaktyvindamas juos net 6–8 kartus. Alavijas taip pat susilpnina cheminių vaistų šalutinį poveikį .

  Alavijuose esantys saponinai – gamtiniai muilai atlieka pagrindinį valomąjį darbą mūsų organizme. Jie išjudina visus susirinkusius nešvaru- mus ir su vandeniu visa tai yra išnešama iš organizmo. Alavijas dirba visame mūsų organizme, sudarydamas sąlygas normalioms biocheminėms reakcijoms vykti.

  Mūsų organizmo valomąjį darbą nuo gleivių, dervų, toksinų ir kitų nešvarumų atlieka septynios organizmo apsivalymo sistemos: storasis žarnynas; kepenys; inkstai; riebalinis audinys; raumenys ir sausgyslės; nosis, akys, ausys; plaučiai ir oda.

  Jei kuri iš šių sistemų neatlieka savo darbo, į pagalbą ateina kitos. Pavyzdžiui, jei storoji žarna ir kepenys nepajėgia atlikti valomojo darbo, tai įsijungia valymas per nosį, akis, odą, plaučius. Tuomet odą išberia, pradedame sloguoti, šlapiuoja akys. Todėl labai svarbu, kad mes ga- lėtume padėti šioms valymo sistemoms puikiai atlikti savo darbą. Tai suprasdami, kompanijos Forever mokslininkai pateikė mums Alavijo nektarą su skirtingais priedais. 

   

  Alavijų ir persikų nektaras >>> https://www.aloeproduktai.lt/alaviju-ir-persiku-nektaras 

  Alavijų ir persikų nektaras yra iš 92 proc. alavijo sulčių ir persiko ga- baliukų. Be tų maistinių medžiagų, kurias turi alavijas, jose daugiau vitamino A, kuris užtikrina normalią epitelinių audinių (odos ir gleivių) būklę. Vitaminas A būtinas ląstelių dauginimuisi ir augimui, trūkstant šio vitamino, pradeda džiūti ir kietėti akies ragenos ląstelės, todėl mes prarandame ir apsauginę ašarų plėvelę, prastėja regėjimas. Šis nektaras padės valytis kepenims, plaučiams, plonajam žarnynui. 

   

  Forever Freedom >>> https://www.aloeproduktai.lt/alaviju-nektaras-forever-freedom 

  Forever Freedom – alavijo nektaras sąnariams. Sudėtyje yra 90,11 proc. alavijų ir gliukozamino, chondroitino bei MSM (organinė siera). Alavijas padeda geriau įsisavinti šias taip mūsų sąnariams reikalingas medžiagas ir dėka savo skvarbumo jas nuneša greičiau ir giliau nei bet kurios kapsulės. Chondroitinas palaiko sąnarių lankstumą, drėgnumą, tamprumą. Gliukozaminas reikalingas sąnario kremzlės susidarymui ir atsinaujinimui. MSM trūkumas dažnai tampa įvairių sveikatos problemų priežastimi. Jei trūksta šio elemento, kremzlinio audinio ląstelių sienelės praranda joms būdingą pralaidumą, blogiau šalina toksinus ir prasčiau įsisavina maistines medžiagas. Jei tai trunka ilgesnį laiką, prasideda uždegiminiai procesai.
  Taigi šis nektaras padės išvengti sąnarių nejudrumo, sausumo, apsau- gos odos, sausgyslių, kaulų bei kremzlių jungiamuosius audinius – padės lengviau judėti, pagražins odą bei sumažins raukšles. 

  Kaip prancūzai sako, grožis ir sveikata prasideda žarnyne, bet ten pat prasideda senatvė ir ligos. Pasinaudokime alavijo turimomis galiomis ir atitolinkime bėdas ir senatvę. Išsaugokime sveikatą
  vengdami to, kas kenkia ir saikingai naudodami tai, kas tinka.

   

  Manager Linutė Skrinskienė 

  FOREVER | 2017 m. vasaris