Gaukite 5% nuolaidą visam laikui!

 •  

  Gaukite 5% arba 30%  nuolaidą visam laikui! 

   

  Jūs turite galimybę įsigyti Forever Living produktų su 5% nuolaida, arba įsigyti rinkinį "Greitas Startas" ir gauti visam laikui net 30% nuolaidą!


  Negana to ši nuolaida suteikiama visam laikui, tai yra visiems sekantiems jūsų pirkiniams. Nuolaidos turėjimas neipareigoja daryti pirkmus ar platinti Forever Living produkciją, perkate tik tiek kiek jums reikia ir kada reikia. Tai padaryti labai paprasta, įsigykite Forever Living produktų, vienu pirkimu už 50 €.

  Parašyti mums savo telefono numerį elektroninio pašto adresu: info@aloeproduktai.lt su antrašte: "Noriu gauti nuolaidą" Ir mes jums iškarto suteiksime galimybę pirkti Forever produktus su nuolaida tiesiai iš gamintojo! 

   

  >>> PARAŠYTI GALITE UŽPILDYDAMI ŠIĄ FORMĄ <<<

   

   

  Arba savarankiškai atlikite kelis paprastus žingsnius:

  1. Paspauskite ant šios nuorodos ir užpildykite sutartį: >>> Distributoriaus sutartis internetu <<<

  2. Užpildant sutartį jums reikia įvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę: šiuos duomenis įvesti būtina, be jų negalėsite užsiregistruoti.

  3. Įveskite pateiktus duomenis į Sponsoriaus ID, Sponsoriaus vardas, Sponsoriaus pavardė, laukus taip kaip matote paveikslėlyje žemiau. 

  Sponsoriaus ID: 370000034777

  Sponsoriaus vardas: Diana

  Sponsoriaus pavardė: Kalpokienė

   

  Esu AloeProduktai.lt svetainės sąvininkas ir tai yra mano kaip Forever Living distributoriaus duomenys, registruojantis jūs turite įvesti žmogaus duomenis kuris jums rekomendavo Forever Living produktus, vėliau iš to žmogaus jūs gaunate informacija bei atsakymus į klausimus jeigu tokie iškyla. Aš visada mielai konsultuoju ir atsakau į klausimus apie Forever Living produktus.

   

  Užpildžius sutartį, toliau seks šie veiksmai:

  1.  Į savo el. paštą gausite prisijungimo duomenis, skirtus www.forever.lt interneto parduotuvei, jeigu negaunate laiško patikrinti "Spam" ir "Šlamštas" katalogus;

      2. Gavus prisijungimui skirtus duomenis, nueisite į www.forever.lt parduotuvę ir prisijungsite;

      3.  Prisijungę prie sistemos, galėsite rinktis ir užsakyti norimus produktus;

      4. Produktų pristatymo terminas: 1-2 dienos (pateikus užsakymą iki 12:00 val., produktus gausite sekančią dieną);

      5. Produktų kainos forever.lt svetainėje pateikiamos jau su Jūsų gaunama 5% nuolaida.

      6. Norite gauti 30 procentų nuolaidą? Tada jums čia: https://www.aloeproduktai.lt/rinkinys-greitas-startas-suteikiantis-30  

   

   

   nepriklausoma Forever verslo sąvininkė DIANA KALPOKIENĖ

  Iškilus klausimams visada prašome kreiptis el. paštu: info@aloeproduktai.lt Arba nedvejodami skambinkite: +370 611 30271