Svorio reguliavima

 • Clean 9 rinkinys su Lite Ultra Vanilla
  Kodas: 547

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! 

  11185
  F15 Pradedantiems rinkinys su Lite Ultra Vanilla
  Kodas: 528

  Ženkite dar vieną žingsnį geresnės išvaizdos ir savijautos link. Nesvarbu, ar tik pradedate, ar jau turite sukaupę nemažai patirties – F15 siūlo mitybos ir mankštos programas pradedantiems, pažengusiems ir ištvermingiems, kurios padės jums sutvirtėti ir sulieknėti. 

  14385
  Forever Lean
  Kodas: 289

  Forever Lean - Šis maisto papildas mažina kalorijų įsisavinimą iš riebalų ir angliavandenių. Skatina natūralų organizmo gebėjimą reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Jo poveikis bus maksimalus, jei į svorio reguliavimo programą dar įtrauksite sveiką mitybą ir reguliarią mankštą. 

  3250
  Forever Therm™
  Kodas: 463

  Forever Therm™ - Tai organizmo funkcijas palaikantis maisto papildas su ypatingu augalų ekstraktų ir maistinių medžiagų kompleksu. 

  3230
  Forever Garcinia Plus
  Kodas: 71

  Tai maisto papildas svorio kontroliavimo programoms. Jo pagrindą sudaro hidrocitrinos rūgštis, išgauta iš garcinijų vaisių. Jo sudėtyje yra chromo, kurio neretai trūksta daugeliui dietų, nors jis yra būtinas tinkamai medžiagų apykaitai. 

  3550
  Forever Lite Ultra Chocolate
  Kodas: 471

  Tai puikus sveiko gyvenimo būdo papildymas. Dvi porcijos kokteilio per dieną, paruoštos su neriebiu pienu, suteikia 100% vitaminų ir mineralų rekomenduojamos paros normos. „Forever Lite Ultra“ kokteiliai padės susikurti veiksmingą optimalaus svorio palaikymo programą. 390 g, 15 porcijų. 

  2335
  Forever Lite Ultra Vanilla
  Kodas: 470

  Tai puikus sveiko gyvenimo būdo papildymas. Dvi porcijos kokteilio per dieną, paruoštos su neriebiu pienu, suteikia 100% vitaminų ir mineralų rekomenduojamos paros normos. „Forever Lite Ultra“ kokteiliai padės susikurti veiksmingą optimalaus svorio palaikymo programą. 375 g, 15 porcijų. 

  2335