Rinkiniai

 • Rinkinys sąnariams
  Kodas: 10

  Naujiena!

  Forever Freedom (3 pakuotės), Forever Arctic Sea, Active HA, Absorbent C, Nature-Min

  24880 
  Rinkinys "GREITAS STARTAS" su C9 programa
  Kodas: 634

  Pirkdami šį rinkinį, savikaina jums gausis daugiau nei 5% mažesnė, nei perkant mažmena. Taip pat įsigiję šį rinkinį įgysite teisę į 30% nuolaidą ateities pirkimams visam laikui!

  45716 
  Rinkinys "VERSLAS DĖŽĖJE"
  Kodas: 1

   Perkant šį rinkinį jūs įsigysite produktus pigiau, nei perkant atskirai. Visi produktai perkant atskirai Jums kainuotų 666,25 eur. Be to, įsigijus šį rinkinį, jūs turėsite teisę į 30% nuolaidą, visiems ateities pirkimams, kurių vertė ne mažiau nei 50 eur. Turite klausimų? Skambinkite: 8 611 30271

  55158 
  C9 rinkinys su Lite Ultra Chocolate
  Kodas: 548

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! Ko galite tikėtis per artimiausias 9 dienas?  

  12950 
  „Sonya“ kasdienės odos priežiūros linija
  Kodas: 609

  Jei produktų pavadinimuose pastebėjote žodį „gelis“, taip yra todėl, kad mes sukūrėme sinergiškai veikiančių odos priežiūros produktų liniją, kur visi produktai pagaminti pagal gelio technologiją – pažangią technologiją, kuri leidžia alavijams, drėkinamosioms medžiagoms ir augalų ekstraktams, kurių šioje linijoje itin gausu, patekti tiesiai į odą. Atkurkite gražią odos išvaizdą su šia gausiai drėkinančia odos priežiūros linija. 

  9170