Rinkiniai

 • Rinkinys sąnariams
  Kodas: 10

  Naujiena!

  Forever Freedom (3 pakuotės), Forever Arctic Sea, Active HA, Absorbent C, Nature-Min

  24880 
  Rinkinys "GREITAS STARTAS" su C9 programa
  Kodas: 634

  Pirkdami šį rinkinį, savikaina jums gausis daugiau nei 5% mažesnė, nei perkant mažmena. Taip pat įsigiję šį rinkinį įgysite teisę į 30% nuolaidą ateities pirkimams visam laikui!

  45716 
  Rinkinys "VERSLAS DĖŽĖJE"
  Kodas: 1

   Perkant šį rinkinį jūs įsigysite produktus pigiau, nei perkant atskirai. Visi produktai perkant atskirai Jums kainuotų 666,25 eur. Be to, įsigijus šį rinkinį, jūs turėsite teisę į 30% nuolaidą, visiems ateities pirkimams, kurių vertė ne mažiau nei 50 eur. Turite klausimų? Skambinkite: 8 611 30271

  55158 
  C9 rinkinys su Lite Ultra Vanilla
  Kodas: 547

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! 

  12950 
  C9 rinkinys su Lite Ultra Chocolate
  Kodas: 548

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! Ko galite tikėtis per artimiausias 9 dienas?  

  12950 
  „Sonya“ kasdienės odos priežiūros linija
  Kodas: 609

  Jei produktų pavadinimuose pastebėjote žodį „gelis“, taip yra todėl, kad mes sukūrėme sinergiškai veikiančių odos priežiūros produktų liniją, kur visi produktai pagaminti pagal gelio technologiją – pažangią technologiją, kuri leidžia alavijams, drėkinamosioms medžiagoms ir augalų ekstraktams, kurių šioje linijoje itin gausu, patekti tiesiai į odą. Atkurkite gražią odos išvaizdą su šia gausiai drėkinančia odos priežiūros linija. 

  9170