Forever Move

 • Mes žinome, kad fizinė savijauta turi didelę įtaką įvairioms gyvenimo sritims – asmeniniam, darbiniam, socialiniam ir emociniam gyvenimui. Juk kaip tik iš to ir kilo ši „Geriau atrodykite. Geriau jauskitės“ idėja ir filosofija. 

  Todėl sukūrėme Forever MoveTM – natūralų dviejų veiksmingų komponentų derinį, padedantį išsaugoti sveikus raumenis ir sąnarius, kurio nerasite daugiau niekur pasaulyje! 

  Jau ilgą laiką žinome, kad gliukozaminas ir chondroitinas yra naudingi sąnariams ir raumenims – tačiau mes norėjome daugiau. Mums reikėjo ko nors, kas veikia greitai ir yra paremta klinikiniais tyrimais, todėl pasi- telkėme į pagalbą geriausia iš to, ką siūlo mokslas ir gamta, kad sukurtume derinį, kuris, kaip rodo tyrimai, padeda pasiekti rezultatą vos per 7 – 10 dienų. Tiesą sakant, duomenys rodo, kad jis yra beveik 5 kartus kliniškai efektyvesnis nei vien gliukozaminas ir chondroitinas! 

  Kiaušinių lukštų membrana, vadinama NEM®, yra natūralus iš maisto produktų gaunamas ingredientas, kuriame yra chondroitino, hialurono rūgšties, gliukozaminoglikanų ir kolageno. Šis ištirtas ir itin pažangus ingredientas padeda išsaugoti normalią judesių amplitudę, gerina sąnarių būklę ir lankstumą, padeda išsaugoti sveikas kremzles, mažina sąnarių sustingimą ir padeda greitai atsigauti po treniruočių. Kas būtų pagalvojęs, kad toks trapus ingredientas gali būti toks stiprus? 

  Prie jo pridėjome dar vieną patentuotą ingredientą – kurkuminą iš ciberžolių, ir ne bet kokia forma, o versiją, vadinamą BioCurc, kuri gaminama pagal patentuotą emulsifikacijos technologiją. Jau tūkstančius metų žinoma, kad ciberžolės padeda išsaugoti sveikus sąnarius ir veikia kaip antioksidantas, tačiau ši patentuota tec hnologija padidina jų biologinį prieinamumą 200 proc., leisdama organizmui maksimaliai pasisavinti ir panaudoti šį nuostabų ingredientą. Mes žinome, kad gamtoje yra galybė augalų su puikiomis savybėmis, ir esame be galo dėkingi, kad yra mokslas, kuris žino, kaip išgauti ir patobulinti šio itin veiksmingo produkto ingredientus.

  FOREVER | 2017 m. birželis 

   

  Įsigykite Forever MoveTM ir judėkite nevaržomai. >>> https://www.aloeproduktai.lt/forever-move