C9 rinkinys su Lite Ultra Chocolate

 • C9 rinkinys su Lite Ultra Chocolate

  Kodas: 548
  12950 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! Ko galite tikėtis per artimiausias 9 dienas?  

 • C9 rinkinys su Lite Ultra Chocolate  galite įsigyti su nuolaida! sužinokite kaip? >>> https://www.aloeproduktai.lt/gaukite-5%-nuolaida    

  Ar galima atrodyti ir jaustis geriau vos po 9 dienų? Programa Clean 9 gali tapti pirmuoju žingsniu lieknesnio ir sveikesnio kūno link. Ši veiksminga ir nesudėtinga programa aprūpins jus visomis reikalingomis priemonėmis, kad galėtumėte pradėti keistis jau šiandien! Ko galite tikėtis per artimiausias 9 dienas? Atrodysite geriau, jausitės geriau ir pradėsite šalinti iš organizmo jame susikaupusius toksinus, kurie gali trukdyti maksimaliai pasisavinti su maistu gaunamas maisto medžiagas. Be to, pasijusite lengvesni ir energingesni, įrodysite sau, kad galite kontroliuoti apetitą, ir pastebėsite, kad kūnas ima keistis.

  Rinkinį „Clean 9“ sudaro:
  Aloe Vera sultys (du 1 litro talpos buteliai)
  Šokoladinis kokteilis „Forever Lite Ultra“® (1 pakuotė)
  „Forever Therm“™ (18 tablečių)
  „Forever Fiber“™ (9 pakeliai)
  „Forever Garcinia Plus“® (54 kapsulės)
  Centimetras
  “C9” bukletas
  Kokteilių maišytuvas.

  Programa „C9“ – Pirmasis žingsnis siekiant visam laikui įtvirtinti įpročius, padėsiantis pasiekti ir išlaikyti norimą svorį. Ši organizmo valymo programa – programos „Forever F.I.T“ pagrindas. Tai puiki pradžia, jei norite būti sveiki, išvalyti organizmą ir džiaugtis lieknesniu kūnu. Sekantis žingsnis: rinkinys „F15“.