Aloe Vera gėrimai

 • Aloe Vera nektaras
  Kodas: 715

  Alavijų nektare yra tokia plati maistinių medžiagų įvairovė, kad sunku išvardinti visus žinomus jo privalumus ir pasireiškimus. Vienas dalykas yra tikras – alavijas turi neabejotinai teigiamą įtaką daugelio žmonių gyvenimo kokybei. 

  2795
  Alavijų ir persikų nektaras
  Kodas: 777

  Aloe Vera nektaras praturtintas alavijų želė gabalėliais ir persikų sultimis, kurios suteikia šiam nektarui ypatingą skonį. Alavijai ir persikai yra vertingas antioksidantų šaltinis. Puikus pasirinkimas ir jūsų mažiesiems. 1 litras.  

  2795
  Alavijų ir uogų nektaras
  Kodas: 734

  Šis nektaras turi visas alavijų galias ir privalumus. Jame taip pat sukauptos spanguolių ir obuolių sulčių naudingosios savybės.
  Spanguolių sultys užsitarnavo šlapimo takų „valytojos“ reputaciją dėka flavonoido proantocianidinų. Jos turi polifenolių, yra vitamino C šaltinis.
  Obuolių sultys turi mums taip naudingų flavonoidų, geležies, pektino.
  Šį nektarą galite gerti su maistu ar atskirai. Geriausia – prieš valgį po 30 ml. Puikus skonis ir aromatas patiks visai šeimai. 1 litras.   

  2795
  Alavijų nektaras „Forever Freedom“
  Kodas: 196

  Natūralios Aloe Vera galios praturtintos gliukozaminu, chondroitinu, MSM ir vitaminu C. Šios sultys yra puikus būdas apsaugoti sąnarius nuo susidėvėjimo. Jos padės palaikyti sveiką sąnarių funkciją ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. 1 litras. 

  3820
  Alavijų ir persikų sulčių TRIO
  Kodas: 7773

  Alavijų ir persikų sultys 3 vnt. 

  8390
  Alavijų ir spanguolių sulčių TRIO
  Kodas: 7343

  Alavijų ir spanguolių sulčių 3 vnt. 

  8390
  Alavijų sulčių TRIO
  Kodas: 7333

  Pakuotė 3 l alavijo sulčių.

  8390
  Pomesteen nektaras
  Kodas: 262

  Antioksidantų šaltinis iš vaisių ir uogų: granatų, kriaušių, mangostaninių garcinijų, aviečių, gervuogių, mėlynių. Plius alavijų sultys ir vynuogių kauliukų ekstraktas. Antioksidantai turi didelę įtaką mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Pajuskite egzotinių vaisių galią! 473 ml.  

  2845
  Arbata su alavijų žiedais
  Kodas: 200

  Puikaus skonio ir išskirtinio aromato žolelių, prieskoninių augalų ir alavijų žiedų mišinys. Ramina, šalina nuovargį, padeda atsigauti. Be kofeino, tačiau suteikia jėgų ir žvalumo. Rekomenduojama gerti ir karštą, ir šaltą. 25 pakeliai 

  1885