Aloe Vera gėrimai

 • Aloe Vera sultys
  Kodas: 715

  Įsivaizduokite, kad perpjaunate alavijo lapą ir vartojate želę tiesiai iš augalo. Mūsų Aloe Vera sultys beveik tokios pat šviežios, kaip tiesiai iš lapo!  

  2935
  Alavijų ir persikų sultys
  Kodas: 777

  Alavijų ir persikų sultys – puikus būdas kasdien vartoti alavijus. Šis gėrimas su 84,5 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės ir natūralia persikų tyre palaiko imunitetą bei padeda palaikyti natūralią energiją. 1 litras

  2935
  Alavijų ir spanguolių sultys
  Kodas: 734

  Gaivinančios spanguolės ir saldūs obuoliai suteikia mūsų alavijams naują skonį. Šis gaivus gėrimas ne tik teigiamai veikia virškinimą, bet ir aprūpina fitonutrientais ir vitaminais.  1 litras

  2935
  Alavijų nektaras „Forever Freedom“
  Kodas: 196

  Natūralios Aloe Vera galios praturtintos gliukozaminu, chondroitinu, MSM ir vitaminu C. Šios sultys yra puikus būdas apsaugoti sąnarius nuo susidėvėjimo. Jos padės palaikyti sveiką sąnarių funkciją ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. 1 litras. 

  4010
  Alavijų ir persikų sulčių TRIO
  Kodas: 7773

  Alavijų ir persikų sultys 3 vnt. 

  8810
  Alavijų ir spanguolių sulčių TRIO
  Kodas: 7343

  Alavijų ir spanguolių sulčių 3 vnt. 

  8810
  Alavijų sulčių TRIO
  Kodas: 7333

  Pakuotė 3 l alavijo sulčių.

  8810
  Pomesteen nektaras
  Kodas: 262

  Aprūpinkite organizmą veiksmingais antioksidantais, kurių gausu kiekvienoje Forever Pomesteen Power pakuotėje. Šis gardus gėrimas, kuriame yra 94 proc. vaisių sulčių, taip pavadintas dėl dviejų vertingų ingredientų, mangostaninių garcinijų ir granatų. Be šių supervaisių mes taip pat naudojome kriaušių, aviečių, gervuogių, šilauogių ir vynuogių sėklų sultis ir ekstraktus, kad sukurtume kuo natūralesnį maistingą gėrimą.  

  2985
  Arbata su alavijų žiedais
  Kodas: 200

  Arbata su alavijų žiedais – jūsų kelialapis į malonų atsipalaidavimą. Prisėskite, patogiai įsitaisykite ir leiskite dienos rūpesčiams pamažu išnykti jums mėgaujantis šia aromatinga, imbieru ir cinamonu bei raminančiomis, salstelėjusiomis ramunėlėmis ir apelsinų žievelėmis kvepiančia arbata.  

  1980