Bioceliuliozės kaukė su alavijais

 • Atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite šiai naujos rūšies kaukei giliai sudrėkinti jūsų odą.

  - Veiksmingai drėkina ir atkuria odą
  - Gaivina odos spalvą ir padeda kovoti su senėjimo požymiais
  - Ramina odą ir mažina jos paraudimą
  - Oda atrodo švelni, stangri ir spindinti

  Šiuo metu pažangiausia Forever kaukė veiksmingai drėkina, pasiekdama gilesnius odos sluoksnius, ją uždėti užtruksite vos kelias akimirkas, ir jos nereikia nuplauti. Ši paprasta naudoti kaukė iš odą puoselėjančios bioceliuliozės gaminama naudojant naujausias technologijas ir pasižymi dvejopu poveikiu.
  Forever naudoja unikalų metodą, kai bakterija Acetobacter xylinum, kuri gamina bioceliuliozę, yra maitinama Forever alavijų žele ir jūrų žole ir paverčia šia medžiagas kaukės pluoštu, kuris drėkina, švelnina ir puoselėja odą.
  Kuo bioceliuliozė pranašesnė už kitas medžiagas? Kaukės plaušeliai yra 1000 kartų plonesni už žmogaus plauką, todėl bioceliuliozės kaukė su alavijais yra ypač lanksti ir puikiai prisitaiko prie veido kontūrų. Tai leidžia kaukėje esančioms medžiagoms patekti giliai į nedideles bei ryškesnes raukšleles, kur nepasiekia įprastos kaukės.
  Kaukė prisotinta veiksmingo drėkinamojo serumo su natūraliais komponentais, kurie ilgam atgaivina odą ir suteikia jai spindesio. Šį puikų serumą galima palikti ant odos nuėmus kaukę, jo nereikia nuplauti.

  Kaukės sudėtyje yra paprastųjų kaštonų, kurie gaivina odos spalvą ir mažina paraudimą, bei žaliosios arbatos ir antioksidantų, kurie kovoja su senėjimo požymiais ir laisvaisiais radikalais. Pagrindinė serumo sudedamoji dalis – glicerinas, kuris giliai drėkina odą.

  Pasinaudoti šios kaukės pranašumais visai paprasta. Tiesiog nuimkite audinio sluoksnį ir uždėkite kaukę. Švelniai prispauskite, kad kaukė priglustų prie odos, tada nuimkite antrąjį sluoksnį. Atsipalaiduokite ir pajuskite, kaip bioceliuliozės kaukė su alavijais puoselėja jūsų odą. Po 20 minučių kaukę nuimkite ir likusį serumą įmasažuokite į odą. Kaukė visiškai suyra, todėl ją galite išmesti be jokios sąžinės graužaties ir pasirūpinti mūsų planeta.

  Šis produktas specialiai sukurtas visiems odos tipams, taip pat ir jautriai odai. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą bioceliuliozės kaukę su alavijais naudokite kartu su viena iš populiarių Forever odos priežiūros linijų bei su Forever odos priežiūros produktais individualiems poreikiams.

  Galite užsakyti čia: https://www.aloeproduktai.lt/bioceliuliozes-kauke-su-alavijais