Forever Supergreens

 •  

  Pasisemkite energijos aktyviam gyvenimui iš ypatingo vertingų žalumynų derinioBūna dienų, kai nepavyksta suvalgyti pakankamai vaisių ir daržovių. Mes skubame ir renkamės mažos maistinės vertės užkandžius, kuriuos suvalgome eidami ar važiuodami, ir dėl to mūsų mityboje gali imti trūkti naudingų medžiagų. Tačiau net jei spartus gyvenimo tempas trukdo sveikai mitybai, galite bet kada papildyti organizmo maisto medžiagų atsargas pasiruošę gėrimą su vertingais žalumynais Forever Supergreens.

  Kiekvienoje Forever Supergreens porcijoje yra alavijų ir daugiau nei 20 kitų puikiai derančių vaisių ir daržovių, kurios aprūpina organizmą naudingomis medžiagomis. Šis ypač vertingas produktas pasižymi puikiu skoniu, ir jį nesunkiai sumaišysite su vandeniu ar kitu mėgstamu gėrimu.

  Forever Supergreens sudėtyje yra svarbiausių maisto medžiagų ir antioksidantų, kurie padeda palaikyti natūralią apsauginę organizmo funkciją bei suteikia energijos siekti geriausių rezultatų. Šarminančios žalios daržovės, tokios kaip špinatai, lapiniai kopūstai ir brokoliai, padeda palaikyti puikią formą atkurdami pH pusiausvyrą, kuri yra ypač svarbi daugeliui organizmo funkcijų.

  Kruopščiai atrinkti ingredientai padeda palaikyti natūralią organizmo apsauginę funkciją tuomet, kai to reikia labiausiai. Forever Supergreens sudėtyje gausu vertingų medžiagų iš puikiai derančių natūralių šaltinių, tokių kaip polifenoliai ir antioksidantai iš ožerškių, vynuogių sėklų, žaliosios arbatos, žalių daržovių, spirulinos ir mūsų alavijų, taip pat vertingų vitaminų C ir E bei magnio.

  Forever Supergreens – tai ne tik greitas ir patogus būdas užpildyti mitybos spragas. Tai taip pat puikus pagalbininkas sporto salėje, suteikiantis jėgų ir ištvermės mankštinantis bei padedantis atgauti jėgas po treniruočių.

  Suteikite naujos jėgos savo aktyviam gyvenimui pasitelkę žaliąją gamtos galią. Gardus uogų ir skonis puikiai dera su kokteiliais Forever Lite Ultra ar jūsų mėgstamo gėrimo skoniu. Ir nesvarbu, ar norite greitai ir patogiai gauti daugiau maisto medžiagų iš vaisių ir daržovių, ar prieš treniruotę pasisemti jėgų iš geriausių natūralių produktų – nerasite nieko geriau už Forever Supergreens!  

  TRUMPI FAKTAI

  • Idealus daugiau nei 20 vaisių, daržovių, ypač vertingų produktų ir alavijų derinys

  • Puikus kasdienis augalinės kilmės maisto medžiagų šaltinis• Gausu vitaminų antioksidantų C ir E

  • Palaiko pH pusiausvyrą ir imunitetą

  KIEKIS 30 x 4,4 g pakelių

  VARTOJIMAS Vieno pakelio turinį supilkite į 8 fl. oz. (240 ml) vandens ar kito gėrimo ir gerai išmaišykite.

  SERTIFIKATAI Be GMO, be gliuteno, be riebalų, be pridėtinio cukraus

  SUDEDAMOSIOS DALYS Špinatų lapų milteliai (34 %), uogų kvapioji medžiaga , alavijų lapų milteliai.  

  Galite užsakyti čia: https://www.aloeproduktai.lt/forever-supergreens