Forever Arctic Sea

 • Forever Arctic Sea

  Kodas: #376
  3410 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Forever Arctic Sea. Idealiai subalansuotas omega-3 riebalų rūgščių kompleksas.

 • Pažangus papildas, leidžiantis pasinaudoti vertingiausiomis jūros dovanomis. Forever Arctic Sea – mūsų išskirtinis aliejų kompleksas, aprūpinantis idealiai subalansuotomis omega-3 riebalų rūgštimis.

  Žuvų ir kalmarų aliejai aprūpina optimaliu kiekiu Eikozapentaeno (EPR) ir Dokozaheksaeno (DHR) omega-3 riebalų rūgščių, kurių gali trūkti mūsų organizmui. Tyrimų duomenimis, omega-3 riebalų rūgštyse gausu įvairių naudingų medžiagų, tačiau mūsų organizmas šių rūgščių negamina. Vien su maistu dažnai negauname reikalingų kiekių EPR ir DHR, ypač jei retai valgome jūrų gėrybes.

  Forever Arctic Sea – tai omega-3 riebalų rūgštys idealiomis proporcijomis patogioje vartoti citrinų skonio ir aromato kapsulėje. Mūsų omega-3 riebalų rūgštis teikia ne vienas, o trys švariuose vandenyse augusių žuvų aliejų – menkių, lašišų ir ančiuvių, o taip pat ir kalmarų – siekiant išnaudoti unikalias jų maistines savybes.

  – Omega-3 riebalų rūgštys EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

  – DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.

  – DHR padeda palaikyti normalų regėjimą.

  Aprūpinkite organizmą vertingomis medžiagomis, kurių mums gali dovanoti tik jūra, vartodami šias rūpestingai ir atsakingai pagamintas kapsules.   

  TRUMPAI

  • EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veikla

  • DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją

  • DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą  

   KIEKIS 120 kapsulių

  SUDEDAMOSIOS DALYS

  Žuvų taukai, želatina, kalmarų aliejus, oleino rūgštis (iš alyvuogių aliejaus), glicerolis, išgrynintas vanduo, citrinų aliejus, žaliųjų citrinų aliejus, D-alfa-tokoferolis.