Arctic Sea - Omega-3

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 376
  2945
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Tai unikalus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuriame yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, žuvų taukų ir daug oleino rūgšties turinčio alyvuogių aliejaus. Tinkamos omega-3 rūgščių dokozaheksaeno (DHA) ir eikozapentaeno (EPA) proporcijos organizme užtikrina, kad smegenų, akių tinklainės, širdies ir kitų nervų sistemos dalių ląstelės tinkamai vystytųsi ir funkcionuotų. 

 • Tai unikalus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuriame yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, žuvų taukų ir daug oleino rūgšties turinčio alyvuogių aliejaus. Tinkamos omega-3 rūgščių dokozaheksaeno (DHA) ir eikozapentaeno (EPA) proporcijos organizme užtikrina, kad smegenų, akių tinklainės, širdies ir kitų nervų sistemos dalių ląstelės tinkamai vystytųsi ir funkcionuotų. Be to, mokslininkai mano, kad vartojant daugiau dokozaheksaeno rūgšties sumažėja senėjimo proceso sąlygotų protinės veiklos sutrikimų rizika. Nėra duomenų, kad kokia nors kita riebalų rūgštis turėtų tokį poveikį. „Arctic Sea“ - puikiai subalansuotas maisto papildas, kuris gali padėti reguliuoti cholesterolio ir trigleciridų kiekį, naudingas kraujotakos sistemos, smegenų, sąnarių funkcionavimui bei gera parama mūsų regėjimui. 120 kapsulių. 

  10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA VARTOTI FOREVER ARCTIC SEA® 

  1. Tūkstančių mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad naudinga vartoti kuo daugiau žuvų taukų ir kitų daug esminių riebalų rūgščių – dokozaheksaeno (DHR) ir eikozapentaeno (EPR) turinčių produktų. 

  2. Pasiekiama optimali esminių riebalų rūgščių pusiausvyra dėka gerai subalan- suotų dokozaheksaeno ir eikozapentaeno rūgščių kiekių. 

  3. Gerina ląstelių funkciją. Omega-3 riebalų rūgščių yra visų organizmo ląstelių membra- nose, įskaitant smegenų, odos, akių, širdies, kraujagyslių, plaučių ir sąnarių ląsteles. 

  4. Padeda išsaugoti sveikas akis, odą ir plau- čius. Visi šie organai sudaryti iš didelio kiekio esminių riebalų rūgščių. Kad šie organai tinkamai funkcionuotų, būtina nuolat papildyti DHR ir EPR atsargas. 

  5. Padeda išsaugoti sveiką širdį ir krauja- gysles. Omega-3 riebalų rūgštys būtinos optimaliai širdies ir kraujagyslių veiklai palaikyti. 

  6. Gerina smegenų veiklą, pažintinę funkciją ir atmintį. Smegenys daugiausia sudary- tos iš esminių riebalų rūgščių. 

  7. Reguliuoja trigliceridų kiekį organizme. Tai turi teigiamos įtakos širdies kraujagys- lių, smegenų ir kitų organų veiklai. 

  8. Padeda gerinti virškinamojo trakto ir są- narių funkciją ir stiprinti imunitetą. 

  9.Turi įtakos gerai nuotaikai ir emocinei būklei. Taip yra dėl teigiamo DHR ir EPR poveikio smegenų veiklai. 

  10. Padeda išsaugoti sveiką nervų sistemą. Nervų ląsteles saugo membrana, sudary- tos iš esminių riebalų rūgščių. 

   

  „Forever Arctic Sea“ yra puikiai subalansuotas maisto papildas, kuris papildo mitybą nesočiosiomis riebalų rūgštimis ir oleino rūgštimi.

  VARTOJIMAS: po 2 kapsules su maistu iki trijų kartų.

  Kiekis dviejose kapsulėse:

  Kalorijų 10
  Kalorijų iš riebalų 10
  Iš viso riebalų 1 g
  Vitamino E 0,67 mg
  Omega-3 riebalų rūgščių 435 mg
  kurių sudėtyje yra:

  Eikozapentaeno rūgšties (EPA) 200 mg

  Dokozaheksaeno rūgšties (DHA) 200 mg
  Oleino rūgšties (iš alyvuogių aliejaus) 100 m
  SUDĖTINĖS DALYS: žuvų taukai, kalmarų riebalai, želatina, alyvuogių aliejus, glicerinas, išgrynintas vanduo, citrinų aliejus (skoninė medžiaga), žaliųjų citrinų aliejus (skoninė medžiaga) ir d-alfa tokoferolis.
  Yra žuvų (ančiuvių, lašišų, menkių).