Forever Active Pro-B

 • Forever Active Pro-B

  Kodas: 610
  3945 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Forever Active Pro-B. Pagalba virškinimo sistemai  

 • Padėkite savo organizmui geriau nei bet kada anksčiau pasitelkę į pagalbą naujausius mokslo atradimus ir naujas, kliniškai ištirtas probiotikų padermes. Forever Active Pro-B sudėtyje yra komplekso „FloraActive“ – rinkinys vertingų probiotikų padermių, kurias atrinko Kopenhagos universitetinė ligoninė, lyderė gastroenterologijos srityje.

  Forever Active Pro-B – papildas su patentuotu 6 skirtingų padermių kompleksu. Kiekvienoje dozėje yra 8 milijardai KSV (kolonijas pasirinktos atsižvelgiant į jų naudingas savybes, klinikinių tyrimų rezultatus ir gebėjimą veikti sinergiškai. Šio papildo sudėtyje taip pat yra prebiotinių maistinių skaidulų, kurios palaiko probiotikų gyvybingumą jų saugojimo ir transportavimo metu, o taip pat ir jiems keliaujant į žarnyną nurijus kapsulę.

  Prebiotikai sudaro idealiais sąlygas probiotikų funkcijai ir augimui. Mūsų pasirinktos prebiotinės maistinės skaidulos – trumposios grandinės fruktooligosacharidai, palaikantys normalią Forever Active Pro-B sudėtyje esančių bakterijų fermentaciją.

  Pro-B papildytas ir cinku. Tyrimų duomenimis, cinkas svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai ir nurmaliai rūgščių ir šarmų, angliavandenių, pagrindinių maistinių medžiagų, riebalų rūgščių bei vitamino A apykaitai. Pasirūpinkite virškinamuoju traktu vartodami pažangųjį Forever Active Pro-B su kliniškai ištirtais ingredientais!  

  TRUMPAI

  • Optimaliai pasisavinamas žarnyne

  • 6 sinergiškai veikiančios padermės

  • Daugiau nei 8 milijardai gerųjų bakterijų

  • Padermės džiovinamos šaltyje, taip užtikrinant veiksmingumą ir ilgą saugojimo laiką

  • Be sojų ir alergenų

   

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Hidrolizuotas kukurūzų dekstrinas, hidroksipropilmetilceliuliozė, fruktooligosacharidai, riebalų rūgščių magnio druskos, kalcio karbonatas, silicio dioksidas.  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.