Alavijų ir persikų sultys

 • Alavijų ir persikų sultys

  Kodas: 777
  3235 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šiose sultyse dera saldūs ir sultingi saulėje sunokę persikai ir ypač vertinga gryna vidinė alavijų lapų želė. Rezultatas – gardus gėrimas, kuris ne tik teigiamai veikia virškinimą, bet ir aprūpina įvairiomis maistinėmis medžiagomis ir antioksidantais. 

 • Alavijų ir persikų sultis galite įsigyti su nuolaida! Sužinokite kaip?  >>> http://www.aloeproduktai.lt/gaukite-5-nuolaida-2

  Šiose sultyse dera saldūs ir sultingi saulėje sunokę persikai ir ypač vertinga gryna vidinė alavijų lapų želė. Rezultatas – gardus gėrimas, kuris ne tik teigiamai veikia virškinimą, bet ir aprūpina įvairiomis maistinėmis medžiagomis ir antioksidantais.

  Alavijų ir persikų sultys – puikus būdas kasdien vartoti alavijus. Šis gėrimas su 84,5 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės ir natūralia persikų tyre palaiko imunitetą bei padeda palaikyti natūralią energiją. Sultyse naudojami alavijai rankomis nuimami mūsų pačių plantacijose ir yra pirmieji, gavę Tarptautinės alavijų mokslo tarybos (IASC) sertifikatą už grynumą ir veiksmingumą.

  Alavijai pasižymi natūraliomis valomosiomis savybėmis ir padeda virškinamajame trakte pasisavinti su maistu gaunamas medžiagas, iš kur jos patenka į kraują, bei padeda palaikyti gerą virškinimą. Unikalus polisacharidas acemananas ir kitos alavijų maistinės medžiagos padeda palaikyti stiprų imunitetą.

  Gryną stabilizuotą vidinę alavijų želę papildžius sultinga persikų tyre su kalciu gaunamas saldus išraiškingo skonio gėrimas, kuriame gausu vitaminų, antioksidantų ir vertingų medžiagų iš alavijų.

  Alavijų ir persikų sultys aseptiškai apdorojamos, todėl jas gaminant nenaudojama jokių pridėtinių konservantų, ir išpilstomos į 100 proc. perdirbamas „Tetra Pak“ pakuotes, kad jūs galėtumėte mėgautis gaiviomis neskiestomis alavijų sultimis, išsaugojusiomis visas vertingas šviežių alavijų savybes.

  Šis gaivus gėrimas su natūralia persikų tyre patiks ir vaikams, ir suaugusiems, ir leis ne tik mėgautis saulėje sunokusių persikų skoniu, bet ir puikiai jaustis!  

   

  TRUMPAI

  • 84,5 proc. grynos alavijų želės

  • Be pridėtinių konservantų

  • Padeda palaikyti gerą virškinimą

  • Padeda palaikyti stiprų imunitetą

  • Padeda palaikyti natūralią energiją

  • Saulėje sunokusių persikų skonis ir maistinės medžiagos  

  1 litras

   VARTOJIMAS

  Gerai suplakite. Gerkite 3 kartus per dieną po 40 ml. Kiekvieną porciją sumaišykite su 240 ml vandens ar sulčių. Atidarę pakuotę laikykite šaldytuve vertikalioje padėtyje. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.   

  SUDEDAMOSIOS DALYS

  Stabilizuota vidinė alavijų lapų želė (84,5 % vidinės alavijų (Aloe barbadensis) lapų želės, L-askorbo rūgštis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinos rūgštis) natūrali persikų tyrė (8 %), fruktozė, natūralus žaliųjų vynuogių sulčių koncentratas, natūrali persikų kvapioji medžiaga.

   Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).

  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.