Alavijų ir persikų nektaras

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 777
  2795
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Aloe Vera nektaras praturtintas alavijų želė gabalėliais ir persikų sultimis, kurios suteikia šiam nektarui ypatingą skonį. Alavijai ir persikai yra vertingas antioksidantų šaltinis. Puikus pasirinkimas ir jūsų mažiesiems. 1 litras.  

 • Alavijų ir persikų nektarą galite įsigyti už 24.40 EUR, sužinokite kaip? >>> https://www.aloeproduktai.lt/gaukite-15-nuolaida 

  Aloe Vera nektaras praturtintas alavijų želė gabalėliais ir persikų sultimis, kurios suteikia šiam nektarui ypatingą skonį. Alavijai ir persikai yra vertingas antioksidantų šaltinis. Puikus pasirinkimas ir jūsų mažiesiems. 

  • Sudėtyje - net 88,9 proc. natūralių alavijų želė sulčių
  • Su persikų sultimis
  • Praturtintas vitaminu A
  • Stiprina imuninę sistemą
  • Stiprina regėjimą
  • Saugo gleivinių sieneles nuo uždegimo
  • Padeda išvalyti plonajį žarnyną
  • Puikiai tinka vaikams

  Produkto kiekis: 1 ltr

  Šiose sultyse yra visos gerosios Aloe Vera sulčių savybės.

  Sultyse taip pat yra visi B grupės ir kiti vitaminai bei mineralai, esantys alavijuje. Persikai turi vitamino A, kuris yra būtinas geram regėjimui, gleivinių sienelių apsaugai bei imuninei sistemai stiprinti. Alavijai ir persikai kartu yra karotenų - vertingų antioksidantų - šaltinis.
  Šios sultys rekomenduojamos norintiems pagerinti bendrą organizmo imuninę sistemą, savo savijautą, pagerinti žarnyno veiklą, taip pat turintiems regėjimo problemų.

  Kalbant apie žanyno veiklos gerinimą, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šios sultys padeda geriau išvalyti plonąjį žarnyną, kas kitomis priemonėmis yra labai sunkiai įgyvendinama. Šios sultys - tai ypatingai stiprus viso žarnyno valymo įrankis. Ir svarbu tai, kad valant visiškai nepakenkiama natūraliai žarnyno florai, išsaugomos gerosios bakterijos, o dėka alavijo jos gauna geresnę terpę palankiai daugintis.

  Taip pat vitaminas A yra reikalingas odai. Todėl gerdami šias sultis galite pagerinti odos būklę.

  Persikai suteikia sultims ypatingai švelnų skonį, todėl šios sultys rekomenduojamos vaikams.

  VARTOJIMAS: valgant arba atskirai, po 2 - 3 valgomuosius šaukštus (arba gurkšnius) per dieną, užgeriant vandeniu. Vartojant sultis tokiu dažnumu, jų kiekio pakanka 1 mėnesiui.
  Gamintojo rekomendacija - vartoti po 60 ml per dieną. Geriant tokiu kiekiu, sulčių užtenka vidutiniškai 3 savaitėms.

  Atidarius sandarumo plėvelę, būtina laikyti šaldytuve.

  SUDĖTIS: alavijų želė (84,5 proc.), natūralios persikų aromatinės medžiagos, citrinų rūgštis, natūralių persikų koncentratas, askorbo rūgšti.

   

  Pagaminta: Forever Living Products