Alavijų nektaras „Forever Freedom“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 196
  4010
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Natūralios Aloe Vera galios praturtintos gliukozaminu, chondroitinu, MSM ir vitaminu C. Šios sultys yra puikus būdas apsaugoti sąnarius nuo susidėvėjimo. Jos padės palaikyti sveiką sąnarių funkciją ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. 1 litras. 

 • Alavijų nektarą „Forever Freedom“ galite įsigyti su nuolaida, sužinokite kaip? >>> https://www.aloeproduktai.ltt/gaukite-15-nuolaida 

  Forever Freedom – tai vertingos medžiagos iš originalių Forever Aloe Vera sulčių ir šis tas daugiau, kad jūs galėtumėte nevaržomai judėti.

  Mes kruopščiai atrinkome ingredientus, padedančius palaikyti aktyvų gyvenimo būdą. Nesvarbu, ar norite šokti, ar dalyvauti sporto varžybose, – išbandykite gaivinančias sultis Forever Freedom, kuriose yra veiksmingų maistinių medžiagų sąnariams.

  Gliukozaminas ir chondroitinas padeda palaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius. Metilsulfonilmetanas padeda pagerinti kremzlių aprūpinimą maistinėmis medžiagomis. Šie trys komponentai aptinkami gamtoje ir puikiai dera su maistingomis Aloe Vera sultimis.

  Forever Freedom sudėtyje esanti alavijų želė rankomis išgaunama mūsų plantacijose ir apdorojama per keletą valandų nuo derliaus nuėmimo, kad jus pasiektų tik ypač šviežias ir grynas produktas, padedantis palaikyti maistinių medžiagų pasisavinimą ir gerą virškinimą bei aprūpinantis natūralia energija.

  Forever Freedom – tai gaivus ir šviežias apelsinų skonis ir medžiagų pasisavinimą palaikantys alavijai. Dabar galite pajusti visą alavijų galią mėgaudamiesi jais tokiais, kokius sukūrė gamta.  

  TRUMPAI

  • Su gliukozaminu ir chondroitinu

  • Metilsulfonilmetanas – sieros organinis junginys

  • Natūralaus apelsinų skonio  

  Kiekis 1 litras

  VARTOJIMAS

  Gerai suplakite. Atidarę pakuotę laikykite šaldytuve.   

  SUDEDAMOSIOS DALYS

  Tikrojo alavijo (Aloe Barbadensis) želė (90,11%), fruktozė, apelsinų sulčių koncentratas, gliukozamino sulfatas (iš VĖŽIAGYVIŲ), chondroitino sulfatas, natūrali apelsinų aromato kvapioji medžiaga, metilsulfonilmetanas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, antioksidantas L-askorbo rūgštis, konservantai kalio sorbatas ir natrio benzoatas, antioksidantas D-alfa-tokoferolis.Sudėtyje yra vėžiagyvių (krevečių, krabų, omarų).   

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.