Forever bičių žiedadulkės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 26
  1900
  Šią prekę turime sandėlyje.

    Forever bičių žiedadulkės – ypač vertingas produktas iš grynų bičių žiedadulkių ir medaus, aprūpinantis maistinėmis medžiagomis ir energija tiesiai iš avilio! Skrisdamos nuo žiedo prie žiedo,  

 • Forever bičių žiedadulkės – ypač vertingas produktas iš grynų bičių žiedadulkių ir medaus, aprūpinantis maistinėmis medžiagomis ir energija tiesiai iš avilio! Skrisdamos nuo žiedo prie žiedo, bitės apdulkina augalus ir palaiko ekosistemos pusiausvyrą. Surinktas žiedadulkes bitės naudoja maistui, kuris leidžia joms išlikti sveikoms, stiprioms ir darbingoms.

  Pasisemkite natūralios energijos ir ištvermės vartodami Forever bičių žiedadulkes. Bičių žiedadulkės – puikus natūralus įvairių maistinių medžiagų, įskaitant baltymus, aminorūgštis, angliavandenius, vitaminus ir mineralus, šaltinis. Ši lengvai virškinama ir pasisavinama tabletė padės gauti šių reikalingų medžiagų.

  Paprastai bičių žiedadulkės – beskonės granulės, beriamos ant maisto ar tiesiog kramtomos. Tačiau ne Forever bičių žiedadulkės. Visas vertingas medžiagas mes sudėjome į patogią vartoti tabletę, kurią pagardinome tirštu ir kvapniu medumi!

  Ne veltui Forever bičių žiedadulkės yra vienas populiariausių mūsų produktų. Tai visiškai natūralus energijos ir maistinių medžiagų šaltinis, padedantis palaikyti jėgas visą dieną.  

  TRUMPAI

  • Energijos šaltinis

  • Bioaktyvūs komponentai

  • 100 proc. natūralios  

  VARTOJIMAS

  Pradėkite nuo ¼ tabletės per dieną ir palaipsniui didinkite dozę iki vienos tabletės tris kartus per dieną. Pasitarkite su gydytoju prieš vartodami šį ar bet kurį kitą maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

  Maistinė vertė

  Kiekis 3 tabletėse: Bičių žiedadulkės 1500 mg*

  *Referencinė maistinė vertė (RMV) nenustatyta 

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Medus, riebalų rūgštys, silicio dioksidas, šaltyje džiovinto bičių pienelio milteliai (bičių pienelis, maltodekstrinas).  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.