Bičių žiedadulkės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 26
  1640
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Bičių žiedadulkės – unikalus gamtos sukurtas maisto papildas, kurio maistinės medžiagos yra labai gerai įsisavinamos. Žiedadulkės gerina kraujotaką, reguliuoja virškinimą, stiprina imuninę sistemą, saugo vegetacinę nervų sistemą, didina ištvermę. Jose gausu organizmui būtinų maistinių medžiagų. Tai vitaminai A, C, D, E, K ir B grupės vitaminai. Taip pat yra mineralų, fermentų, augalinių riebalų rūgščių, lecitino, angliavandenių, baltymų ir 22 aminorūgštys, tame tarpe štuonios esminės, kurių organizmas negali pasigaminti pats. 

 • aprūpina organizmą maistingomis medžiagomis
  padeda įveikti medžiagų apykaitos problemas
  mažina kenksmingų bakterijų aktyvumą
  šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas
  reguliuoja virškinimą
  gerina žarnyno veiklą
  gerina kraujotaką
  stiprina imuninę sistemą
  stiprina vegetacinę nervų sistemą
  Produkto kiekis - 100 tablečių

  Žiedadulkės - tai žiedinių augalų mikrosporos. Žiedadulkės labai naudingos žmogaus organizmui.
  "Forever" bičių žiedadulkės surenkamos naudojant patentuotas nerudyjančio plieno talpyklas iš bitynų, įkurtų ekologiškai švariuose rajonuose. "Forever" bičių žiedadulkių tabletės yra be konservantų, aromatinių medžiagų ar dažiklių.
  Šiame produkte yra visų organizmui reikalingų medžiagų: visi B grupės vitaminai, vitaminas C (reikalingas vartoti kasdien), taip pat vitaminai D, E, K, beta karotinas (vit. A), mineralai (kalcio ir fosforo santykis beveik idealus 1:1), fermentai ir kofermentai, lecitinas, augalinių riebalų rugštys, angliavandeniai, baltymai ir 22 aminorūgštys, įskaitant 8 nepakeičiamas, kurių mūsų organizmas pats nepasigamina. Žiedadulkėse yra gausu cinko ir vitamino B6, kurie ypač naudingi depresijos bei priešmenstruacinės įtampos atvejais. Jos mažina kenksmingų bakterijų aktyvumą ir gerina toksinų šalinimą iš organizmo, todėl yra naudingos alergiškiems žmonėms, jų maistingų medžiagų mišinys gali padėti koreguoti organizme vykstančius cheminius procesus.
  Palyginti su kitais maisto priedais, žiedadulkės yra maistingiausias maisto papildas, todėl yra laikomos vienu geriausiai subalansuotų produktų.

  VARTOJIMAS: pradėti nuo 1/2 tabletės kasdien, vėliau palaipsniui didinti dozę iki vienos tabletės 2 - 3 kartus per dieną, su maistu arba atskirai.

  SUDĖTIS (kiekis vienoje tabletėje): žiedadulkių 500 mg.

  KITOS SUDĖTINĖS DALYS: medus, stearino rūgštis, silicio dioksidas ir bičių pienelis.

  Kaip vartojant žiedadulkes sumažinti šienligės požymius ar jos išvengti? Skaitykite straipsnį ”Šienligė – pavasario liga. Kuo gali padėti Forever produktai?”

  Pagaminta: Forever Living Products