Bičių pienelis

 • Bičių pienelis

  Kodas: 36
  4105 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Forever bičių pienelis. Karališkas maistas  

 • Kokia bičių motinėlės ilgaamžiškumo paslaptis? Jos tiesiog karališka mityba. Dabar ir jūs galite papildyti savo racioną maistu, teikiančiu jėgų bičių motinėlei: bičių pieneliu. Ji gyvena daug ilgiau, nei likusios bitės, ir vienintelis produktas, kuriuo ji maitinasi vadovaudama savo šeimai, yra bičių pienelis. Kai bitės darbininkės nusprendžia užauginti naują motinėlę, jos maitina jos lervą dideliais šio produkto kiekiais, kad ji įgautų jėgų ir taptų stipri.

  Bičių pienelis – maistingas produktas, kuriame yra 10-HDA, dar vadinamos bičių rūgštimi. Tai riebalų rūgštis, kuri, kaip manoma, ir suteikia jam didelę maistinę vertę.

  Bičių pienelyje taip pat yra natūralių baltymų, riebalų rūgščių, mineralinių druskų, aminorūgščių ir vitaminų. Forever bičių pienelis lengvai virškinamas ir gerai pasisavinamas. Pamėginkite jį vartoti kartu su Forever bičių žiedadulkėmis ir Forever bičių pikiu, kad gautumėte visų vertingiausių medžiagų tiesiai iš avilio!  

  TRUMPAI

  • Energijos šaltinis

  • Bičių motinėlės maistas

  • Visiškai natūralus  

  KIEKIS 60 tablečių.

  VARTOJIMAS

  Po vieną tabletę du kartus per dieną, sučiulpti laikant po liežuviu. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

  Maistinė vertė

  Kiekis 2 tabletėse: RMV*Bičių pienelio milteliai 500 mg*

  *Referencinė maistinė vertė (RMV) nenustatyta 

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.