Arbata su alavijų žiedais

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 200
  2185
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Arbata su alavijų žiedais – jūsų kelialapis į malonų atsipalaidavimą. Prisėskite, patogiai įsitaisykite ir leiskite dienos rūpesčiams pamažu išnykti jums mėgaujantis šia aromatinga, imbieru ir cinamonu bei raminančiomis, salstelėjusiomis ramunėlėmis ir apelsinų žievelėmis kvepiančia arbata.  

 •  Arbata su alavijų žiedais – jūsų kelialapis į malonų atsipalaidavimą. Prisėskite, patogiai įsitaisykite ir leiskite dienos rūpesčiams pamažu išnykti jums mėgaujantis šia aromatinga, imbieru ir cinamonu bei raminančiomis, salstelėjusiomis ramunėlėmis ir apelsinų žievelėmis kvepiančia arbata.

  Ramunėlės – natūraliai gardžios žolelės, kurios ramina ir atpalaiduoja. Imbieras ir apelsinų žievelės puikiai papildo ramunėles, suteikdamos arbatai gaivų, išraiškingą skonį bei ramindamos skrandį. O žiupsnelis cinamono sujungia visus šiuos nuostabius skonius ir aromatus.

  Pridėjus alavijų žiedų ši arbata tampa išties ypatingu gėrimu, kuriuo tiek karštu, tiek šaltu galima mėgautis visą dieną. Žiedai rankomis renkami mūsų plantacijose ir sumaišomi su kitais svarbiais ingredientais.

  Arbata su alavijų žiedais sukurta taip, kad padėtų jums atpalaiduoti protą ir kūną. Kad ji išliktų šviežia, kiekvienas pakelis supakuotas atskirame vokelyje. Kaskart išėmę naują pakelį pajusite viliojantį prieskonių, žolelių ir vaisių aromatą, kuris padės nusiraminti ir atsipalaiduoti. 

   

   25 pakeliai po 1.5 g. 

  Grynasis kiekis 37 g

  Sudedamosios dalys: cinamonas, apelsinų žievelės, gvazdikėliai, gervuogių lapai, kvapusis pipiras, paprastasis pankolis, imbieras, kardamonas, alavijų (Aloe barbadensis) žiedlapiai (4%), gimnema (Gymnema silvestre), ramunėlės.

  Vartojimas:Ruošdami karštą arbatą, naudokite vieną pakelį vienam arbatos puodeliui. Užplikykite verdančiu vandeniu ir palaukite 3-5 minutes.
  Ruošdami atšaldytą arbatą, 2 pakelius užplikykite 2 puodeliais verdančio vandens ir palaikykite 3-5 minutes. Išimkite pakelius, įpilkite dar 2 puodelius šalto vandens ir atšaldykite.

  Partijos numeris – ant pakuotės dugno.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės dugno).
  Gamintojas: Aloe Vera of America, 13745 Jupiter Road, Dallas, Texas, JAV.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo g. 30, Vilnius.