Vitolize moterims

 • Vitolize moterims

  Kodas: 375
  3410 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

    Vitolize – puikiai subalansuotas papildas, sukurtas specialiai moterims.

 • Vitolize – puikiai subalansuotas papildas, sukurtas specialiai moterims. Šio patentuoto preparato sudėtyje yra kliniškai ištirto spanguolių ir kitų veiksmingų augalų ekstraktų, taip pat svarbiausių vitaminų, kurie buvo kruopščiai atrinkti atsižvelgiant į unikalius moterų mitybos poreikius.
   
  Vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei reguliuoti hormonų aktyvumą. Vitaminas B12 ir folio rūgštis svarbūs normaliai psichologinei būklei palaikyti ir normaliai imuninės sistemos veiklai. Šiame papilde taip pat yra svarbių vitaminų ir maistinių medžiagų, kurių atsargos paprastai išsenka dėl streso ar medikamentų, tokių kaip kontraceptiniai ar pakaitinės hormonų terapijos vaistai.
   
  Vertingos maistinės medžiagos iš patentuotų spanguolių miltelių pasiekia žarnyną nepaveiktos skrandžio rūgščių ir yra geriau pasisavinamos. Klinikinių tyrimų duomenimis, ypač daug naudingų medžiagų turinčios spanguolės padeda palaikyti šlapimo takų funkciją.
   
  Gausite tai, ko reikia jūsų organizmui, vartodamos šį specialiai jūsų unikaliems poreikiams pritaikytą maisto papildą.  
   

  TRUMPAI

  • Hormonų pusiausvyrai

  • Šlapimo takams

  • Imuninei sistemai  

  KIEKIS 120 tabletės  

   

  VARTOJIMAS

  Gerkite po dvi tabletes du kartus per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, riebalų rūgštys, skersinio ryšio natrio karbosimetilceliuliozė, silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, gliukozė, vidutinės grandies trigliceridai, trinatrio citratas.  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.