Forever Nature-Min

 • Forever Nature-Min

  Kodas: #037
  2260 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Forever Nature-Min - idealus mineralų derinys.

 • Jau žinote, kad multivitaminai aprūpina organizmą svarbiomis maistinėmis medžiagomis. Tačiau ar žinojote, kad lygiai taip pat svarbu gauti įvairių mineralų? Mineralai atlieka svarbų vaidmenį daugelyje procesų: nuo drėkinimo iki geros raumenų ir netgi smegenų funkcijos. Žmogaus organizmas pats negamina mineralinių medžiagų, todėl jų gauti reikėtų su maistu ar vartojant maisto papildus.

  Forever Nature-Min – pažangus maisto papildas, aprūpinantis 10 svarbiausių makro- ir mikroelementų ir padedantis palaikyti optimalų šių medžiagų kiekį organizme.

  Šio lengvai virškinamo papildo sudėtyje makro- ir mikroelementų yra idealiomis proporcijomis. Makroelementų organizmui reikia daugiau, pavyzdžiui, magnio, kuris svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai palaikančio raumenų funkciją, ir padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą.

  Mikroelementų reikia ne tiek daug, tačiau tai nereiškia, kad jie mažiau svarbūs. Pavyzdžiui, cinkas svarbus normaliai rūgščių ir šarmų, angliavandenių, pagrindinių maistinių medžiagų, riebalų rūgščių, vitamino A apykaitai, o taip pat DNR ir baltymų sintezei.

  Ilgai ieškojome, kol sukūrėme tobulą derinį su maistinėmis medžiagomis, kurios per amžius susikaupė jūros dugne. Jos tikrai grynos ir vertingos. Vartodami Forever Nature-Min aprūpinsite organizmą aktyviam gyvenimui reikalingais mineralais.  

  TRUMPAI

  • 10 svarbiausių mineralų

  • Tobulas derinys iš jūros dugno nuosėdų

  • Mineralų organizmas negamina, juos būtina gauti su maistu.

  KIEKIS: 180 tablečių.

  VARTOJIMAS

  Gerkite po šešias tabletes per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Mikrokristalinė celiuliozė, riebalų rūgštys, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, natūralios jūrinės mineralų nuosėdos 

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.