ARGI+ L-arginino ir vitaminų kompleksas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 473
  6185
  Šią prekę turime sandėlyje.

  ARGI+L-arginino ir vitaminų kompleksas. Vertingų medžiagų ir energijos užtaisas patogioje pakuotėje  

 • Kiekvienas pakelis ARGI+ – tai daug daugiau, nei gardus uogų skonis. Pagrindinis ingredientas, L-argininas, yra vertinga aminorūgštis, dalyvaujanti „stebuklingosios molekulės“ azoto oksido gamyboje.

  Kai L-argininas paverčiamas azoto oksidu, jis atlieka svarbų vaidmenį palaikant širdies ir kraujagyslių sveikatą: padeda užtikrinti optimalią kraujo apytaką ir išsaugoti sveikas kraujagysles leisdamas deguoniui, kraujui ir maistinėms medžiagoms efektyviau tekėti organizmu. Kraujagyslių išplėtimas azoto oksidu ne tik palaiko gerą kraujo apytaką, bet ir turi didelės įtakos ląstelių dalijimuisi ir normaliai imuniteto funkcijai.

  ARGI+ sudėtyje taip pat yra kitų svarbių maistinių medžiagų. Vitaminai C, D, B6 , B12 ir folio rūgštis svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai. Vitaminai B6 ir B12 svarbūs normaliai raudonųjų kraujo kūnelių krtaujodarai. Folio rūgštis svarbi normaliai kraujodarai. Vitaminas K svarbus normaliai kaulų būklei palaikyti. Vitaminai C, B6 ir B12svarbūs normaliai medžiagų apykaitai. ARGI+ papildytas vaisų ir uogų ekstraktais, kuriuose gausu antioksidantų.

  Kalbant paprastai, kiekvienas pakelis ARGI+ teikia energijos bei jėgų visada siekti geriausio rezultato. Tiesiog išmaišykite pakelio turinį vandenyje, kad pasimėgautumėte vasarišku uogų skoniu, arba sumaišykite su savo mėgstamu gėrimu. ARGI+ taip pat puikiai dera su Aloe Vera sultimis, kuriose yra 99,7 proc. grynos alavijų želės. Pasisemkite energijos aktyviam gyvenimui iš ARGI+ ir atskleiskite savo potencialą.  

  TRUMPAI

  • L-argininas palaiko normalią kraujotaką

  • Sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems

  • L-argininas svarbus imuninei sistemai  

  KIEKIS: 30 x 10 g pakelių 

  VARTOJIMAS

  Gerkite po vieną ARGI+ pakelį per dieną, jo turinį gerai išmaišę 240 ml vandens ar kito gėrimo. Jei laukiatės, maitinate ar turite sveikatos nusiskundimų, prieš vartodami šį papildą pasitarkite su gydytoju. Prieš vartojimą perskaitykite informaciją ant pakuotės. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Citrinų rūgštis, įvairių miško uogų aromato kvapiosios medžiagos, silicio dioksidas, ksilitolis, maltodekstrinas, d-ribozė (cukrus), sukralozė, menachinonas, monokalio fosfatas.  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.