Forever Multi-Maca

 • Forever Multi-Maca

  Kodas: #215
  3280 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Forever Multi-Maca. Natūrali ištvermė ir energija iš Andų aukštumų  

 • Papildas Forever Multi-Maca gaminamas iš augalų, kurių galią senovės inkai ilgai laikė paslaptyje. Peruvinė pipirnė, dar vadinama inkų sekso žolele, – natūralus aukštai Peru kalnuose augantis superproduktas.

  Inkų kariai daugelį šimtmečių vertino peruvinių pipirnių šaknų miltelius, palaikančius ištvermę ir lytinį potraukį. Šiuolaikiniai tyrimai suteikia dar daugiau žinių apie šią žolelę ir patvirtina, kad ji iš tiesų gali didinti lytinį potraukį.

  Forever Multi-Maca skirtas tiek vyrams, tiek moterims, ir yra ypatingas peruvinių pipirnių ir kitų natūralių ingredientų derinys, skatinantis atsipalaidavimą ir gerą nuotaiką. Kurdami šį papildą mes kruopščiai atrinkome šaknis, vaisius, žievę ir fermentus, kurie stimuliuoja ir teikia energijos. Jo efektyvumą dar labiau didina L-argininas, palaikantis azoto oksido gamybą.

  Pasinaudokite šia ilgai saugota paslaptimi ir pasirūpinkite savo kūnu taip, kaip inkų kariai! Forever Multi-Maca yra be gliuteno ir tinka veganams ir vegetarams.    

  TRUMPAI

  • Inkų sekso žolelė

  • Tinka ir vyrams, ir moterims  

   KIEKIS 60 tablečių  

  VARTOJIMAS

  Vartokite po dvi tabletes per dieną užgerdami vandeniu. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Mikrokristalinė celiuliozė, kalcio citratas, riebalų rūgštys, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, pupenių derva, riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas, sojos ekstraktas, dekstrinas, gliukozė, lecitinas, natrio karboksimetilceliuliozė, natrio citratas.