Forever Move

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 551
  6705
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Forever Move - Pažangus papildas judėjimui  

 • Forever Move galite įsigyti su nuolaida, sužinokite kaip? >>> https://www.aloe24.lt/gaukite-15-nuolaida

   

   Leiskitės į naujus nuotykius su Forever Move! Tai mūsų kliniškai pažangiausias maisto papildas sąnariams ir raumenims.

  Gamindami šį naujos kartos papildą pasitelkėme geriausia iš mokslo ir gamtos, kad jūsų sąnariai gautų visų jiems reikalingų medžiagų, palaikančių lankstumą ir normalią judesių amplitudę. Tam mes naudojome patentuotą dviejų ypač veiksmingų komponentų derinį, kurio nerasite niekur kitur.

  NEM** – iš kiaušinių lukštų gaunamas ingredientas, aprūpinantis chondroitinu, glikozaminoglikanais, hialurono rūgštimi ir tokiais svarbiais baltymais kaip kolagenas. Gliukozaminas ir chondroitinas padeda palaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius. Patentuotas maistinių medžiagų kompleksas NEM yra penkis kartus efektyvesnis nei vien gliukozaminas su chondroitinu.

  Ciberžolės jau ne vieną tūkstantmetį naudojamos siekiant išsaugoti sveikus sąnarius. Kad šis pažangus papildas būtų dar veiksmingesnis, papildėme jį kurkuminu iš ciberžolių ingrediento „BioCurc“ forma. Naudojant patentuotą technologiją aktyvūs kurkuminoidai paverčiami tirpiais vandenyje, taip pagerinant kurkumino įsisavinamumą 200 proc.

  Šį papildą pravartu turėti visiems fiziškai aktyviems žmonėms, nuo aukščiausio lygio sportininkų iki sportuojančių laisvalaikiu ar tiesiog mėgstančių pajudėti. Forever Move – veiksmingas medžiagų kompleksas patogioje vartoti kapsulėje.  

   TRUMPAI

  • Papildas sąnariams

  • NEM padeda pasiekti rezultatą per 7–10 dienų

  • 5 kartus efektyvesnis nei gliukozaminas su chondroitinu  

  KIEKIS 90 kapsulių  

   

  VARTOJIMAS

  Gerkite po tris kapsules per dieną. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Rafinuotas sojų aliejus, želatina, glicerinas, išgrynintas vanduo, saldžiųjų ceratonijų ekstraktas. Sudėtyje yra kiaušinių, sojų ir žuvies.  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.