Forever kalcis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 206
  3005
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Forever Calcium. Pažangus papildas kaulų sveikatai.  

 • Kalcis ypač reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti. Kad kaulų tankis būtų optimalus ir jie netaptų trapūs ar silpni, būtina nuolat vartoti produktus su kalciu ir vitaminu D. Tyrimai taip pat rodo, kad gaunant pakankamai kalcio ir vitamino D, ir kartu sveikai maitinantis bei reguliariai mankštinantis mažėja osteoporozės rizika.

  Pagal pažangią technologiją gaminamas Forever Calcium – puikus kaulams būtinų mineralų šaltinis. Į papildo sudėtį taip pat įtraukėme optimalius kiekius vitaminų C ir D, magnio ir cinko. Šios maistinės medžiagos svarbios normaliai kaulų būklei palaikyti ir padeda geriau pasisavinti kalcį.

  Ne visi su maistu gauname pakankamai kalcio ir vitamino D, todėl sukūrėme šį papildą, leidžiantį užpildyti mitybos spragas ir palaikyti normalią kaulų būklę. Greitai ir lengvai papildykite kalcio atsargas vartodami Forever Calcium.   

  TRUMPAI

  • Kalcis padeda palaikyti normalią kaulų būklę

  • Sveika gyvensena padeda mažinti osteoporozės riziką

  • Svarbių maistinių medžiagų ir mineralų šaltinis  

   KIEKIS: 90 tablečių  

  VARTOJIMAS

  Vartokite 3–4 tabletes per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Mikrokristalinė celiuliozė, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgštys, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, natūrali vanilės kvapioji medžiaga, dekstrozė, vidutinės grandies trigliceridai, natrio citratas.   

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.