Forever iVision

 • Forever iVision

  Kodas: 624
  3765 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Forever iVision jūsų akims 

 •  Mūsų skaitmeniniame amžiuje akims tenka didesnis krūvis nei kada nors anksčiau. Jos ne tik filtruoja UV spindulius ir įvairius teršalus, bet ir kasdien turi atlaikyti daugelį valandų mėlynos šviesos, sklindančios iš mobiliųjų įrenginių, kompiuterių ir televizorių ekranų. Todėl dabar ypač svarbu rūpintis akimis, kad apsaugotume jas nuo įtampos ir ilgalaikės žalos. Nors svarbiausias apsaugos veiksnys yra visavertė mityba, daugelis mūsų gauname nepakankamai akims reikalingų maisto medžiagų ir antioksidantų.

  Pristatome Forever iVision – pažangų maisto papildą, padėsiantį aprūpinti akis maistinėmis medžiagomis. Jame gausu vitaminų, antioksidantų, augalų ekstraktų ir kitų pažangių sudedamųjų dalių, naudingų šiuolaikinio gyvenimo būdo nuvargintoms akims.

  Forever iVision sudėtyje yra mėlynių ekstrakto ir vitaminų C ir E, padedančių apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, bei beta karoteno – morkose ir kituose maisto produktuose esančio vitamino A, kuris padeda išsaugoti normalų regėjimą. Dar labiau sustiprinome beta karoteno poveikį pridėdami cinko, kuris yra svarbus normaliai vitamino A apykaitai ir padeda išsaugoti normalų regėjimą.

  Tačiau jei reikėtų išrinkti vieną sudedamąją dalį, paverčiančią Forever iVision tikru ateities maisto papildu, tai būtų kliniškai ištirtas Lutemax 2020. Ši veiksminga sudedamoji dalis padeda sumažinti poveikį mėlynos šviesos, kuri sklinda iš įvairių skaitmeninių įrenginių ekranų ir kitų dirbtinės šviesos šaltinių, tokių kaip LED ir kompaktiškos fluorescencinės lemputės, poveikį.

  Liuteinas – dažnai naudojama maisto papildų akims sudedamoji dalis. Tačiau šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje vien liuteino nepakanka. Todėl Forever iVision su Lutemax 2020 sudėtyje yra visų trijų karotinoidų, paprastai aptinkamų geltonosios dėmės pigmente: liuteino, zeaksantino ir mezo-zeaksantino.

  Forever iVision – idealus papildas tiek jauniems, tiek vyresniems, norintiems, pasirūpinti akimis. Veiksmingos šio pažangaus papildo sudedamosios dalys gali būti naudingos visiems. Padėkite akims vartodami pažangųjį Forever iVision su Lutemax 2020, ir patys įsitikinsite, kad tai idealus papildas skaitmeniniam amžiui.   

  TRUMPAI

  • Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą

  • Daug dirbantiems kompiuteriu

  • Aprūpina visais trimis akims reikalingais karotinoidais  

  Kiekis 60 minkštų kapsulių

  VARTOJIMAS

  Gerkite po dvi kapsules per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.   

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Saulėgrąžų aliejus, žuvų želatina, drėkiklis glicerolis, Lutemax 2020 – serenčių (Tagetes erecta) žiedų ekstraktas (liuteinas ir zeaksantinas), vitaminas C (askorbo rūgštis), vitaminas E [d-alfa-tokoferolis, sojųaliejus], stabilizatorius bičių vaškas, vanduo, mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogų ekstraktas, morkų (Daucus carota var. sativus) sėklų alieju s [morkų sėklų aliejus, rapsų aliejus, saulėgrąžų sėklų aliejus], cinkas (cinko oksidas), juodųjų morkų (Daucus carota var. sativus) sultys, vitaminas A (beta karotenas). Alergenai: žr. paryškintas sudedamąsias dalis.   

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.