Forever Focus

 • Forever Focus

  Kodas: 622
  8985 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Maisto papildas žvalumui palaikyti. Vitaminai B6, B12 ir pantoteno rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, pantoteno rūgštis taip pat padeda palaikyti normalią protinę veiklą, o cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją.  

 •  Palaiko aiškų mąstymą ir koncentraciją

  Spartus gyvenimo tempas ir užduočių gausa gali trukdyti mums susikaupti. Mūsų dėmesio reikalauja darbas, šeima, laisvalaikio užsiėmimai, treniruotės, tad gali būti sunku susitelkti į tai, kas svarbiausia. O juk nenorime praleisti dienos veltui. Norime ją išnaudoti. Todėl labai svarbu, kad protas veiktų optimaliai, o mes gebėtume ilgam išlaikyti dėmesį.

  Forever Focus – unikalus ir veiksmingas augalų ekstraktų, vitaminų ir mineralų kompleksas. Forever Focus padeda išlikti žvaliems, darbingiems ir susikaupusiems. Jis taip pat padeda palaikyti optimalią protinę veiklą ir natūraliai saugo nuo neigiamo streso poveikio.

  Forever Focus sudėtyje yra vertingų augalų ekstraktų, tokių kaip rausvųjų rodiolių, mėlynžiedžių taškuonių, žaliosios arbatos ir gvaraninių paulinijų ekstraktai, ir ypač naudingų vitaminų – B6, B12, pantoteno rūgšties – bei cinko.

  Nors Forever Focus idealiai tinka studentams, sportininkams, įvairių sričių profesionalams ir aktyviems senjorams, sunku būtų rasti žmonių, kurie nenorėtų tapti produktyvesni vartodami produktą, galintį padėti išlaikyti dėmesį, pagerinti koncentraciją ir palaikyti smegenų energiją, aiškų mąstymą ir atmintį. Įtraukite Forever Focus į kasdienę mitybą norėdami palaikyti protinę veiklą ir darbingumą. 

   TRUMPAI

  • Vitaminai B6 ir B12 palaiko normalią nervų sistemos veiklą
  • Vitaminai B6, B12 ir pantoteno rūgštis padeda mažinti nuovargį
  • Pantoteno rūgštis palaiko normalią protinę veiklą
  • Cinkas palaiko normalią pažintinę funkciją
  • Cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso

  www.protofokusas.lt


  KIEKIS 
  120 kapsulių

  VARTOJIMAS

  Gerkite po keturias kapsules kasdien valgio metu. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, nevartokite papildo prieš miegą.

  SERTIFIKATAI
  „Kosher“ sertifikatas, „Halal“ sertifikatas  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.