Forever Fiber™

 • Forever Fiber™

  Kodas: 464
  2425 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

    Forever Fiber - Maistinės skaidulos greitai ir patogiai 

 • Nėra abejonių, kad maistinės skaidulos – labai svarbi sveikos mitybos dalis. Tačiau kai esame nuolat užsiėmę, ne visada galime jų gauti pakankamai vien su maistu. Dar viena kliūtis – daug maistinių skaidulų turintys produktai neretai būna ir gana kaloringi! Argi nebūtų puiku turėti būdą gauti maistinių skaidulų kartu nesuvartojant gausybės kalorijų? Ką gi, toks būdas jau yra.

  Forever Fiber padės jums greitai ir patogiai apsirūpinti maistinėmis skaidulomis. Nedidelius pakelius galite pasiimti su savimi ir suvartoti kada panorėję. Kiekviename jų yra penki gramai maistinių skaidulų, kurios lengvai tirpsta, nepalikdamos kietų dalelių. Šios švelnaus ir malonaus skonio maistinės skaidulos puikiai dera su bet kokiu gėrimu, įskaitant ir jūsų mėgstamas alavijų sultis.

  Kiekviename šio papildo pakelyje yra tiek pat maistinių skaidulų, kiek pusantro puodelio rudųjų ryžių ar dviejose riekelėse viso grūdo kvietinės duonos, tačiau be juose esančių kalorijų ar angliavandenių! Forever Fiber – puikus pasirinkimas tarp valgių, nes gali suteikti sotumo jausmą ir taip padėti kontroliuoti apetitą ar norą užkandžiauti. Forever Fiber sudėtyje taip pat yra prebiotinių skaidulų, kuriomis minta gerosios žarnyno bakterijos. Tai puikus būdas geriau subalansuoti mitybą, kad ji taptų sveikesnė.

  Kadangi maistinės skaidulos padeda palaikyti virškinimą, specialistai rekomenduoja kasdien jų suvartoti apie 30 g. Dauguma žmonių suvartoja tik pusę šio kiekio. Turėdami Forever Fiber galėsite be vargo gauti tiek maistinių skaidulų, kiek reikia, bet kur ir bet kada.  

   TRUMPAI

  • Skaidulos – gerųjų bakterijų maistas

  • Lengvai tirpsta

  • Malonaus skonio, be kietų dalelių   

  KIEKIS 30 pakelių  

  VARTOJIMAS

  Vieną pakelį Forever Fiber per dieną sumaišykite su vandeniu, Aloe Vera sultimis ar kitu gėrimu. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, pakelio turinį suberkite į stiklinę, įpilkite pasirinkto gėrimo ir gerai išmaišykite. Skaidulų taip pat galite užberti ant maisto.

  Forever Fiber rekomenduojama vartoti mažiausiai 30 min. prieš arba po kitų maisto papildų, nes maistinės skaidulos gali veikti jų pasisavinimą.

  Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

    SUDEDAMOSIOS DALYS

  Patentuotas maistiniy skaiduly misinys (akacijos sakai
  tirpios kukurüzy skaidulos, tirpus kukurüzy dekstrinas
  fruktooligosacharidai).  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.