Forever Daily

 • Forever Daily

  Kodas: 439
  2160 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Forever Daily - Pažangūs multivitaminai su pasisavinimą gerinančiais alavijais  

 •  Forever Daily – veiksmingi multivitaminai, kurie tapo dar efektyvesni papildžius juos mūsų išskirtiniu alavijo oligosacharidų (AOS) kompleksu, gerinančiu maistinių medžiagų pasisavinimą.

  Net sveikai maitinantis jums gali trūkti kai kurių maistinių medžiagų ir vitaminų. Forever Daily – patogus būdas užpildyti šias spragas. Šio papildo sudėtyje yra 55 vitaminai ir mineralai iš natūralių šaltinių, kurie užpildo mitybos spragas ir padeda jums geriau atrodyti ir geriau jaustis.

  Galėjome čia ir sustoti, nes tai jau būtų pilnaverčiai multivitaminai, tačiau pasielgėme kitaip. Mes papildėme Forever Daily kompleksu „Forever FVX20“ – inovatyviu fitonutrientų ir bioflavonoidų iš vaisių ir daržovių deriniu.

  Tinkama mityba – tai ne tik kiek vitaminų suvartojate, bet ir kaip organizmas juos pasisavina. Mūsų išskirtinis kompleksas AOS – tai alavijai, vitaminai, mineralai, aminorūgštys ir alavijų polisacharidai, gerinantys svarbiausių maistinių medžiagų panaudojimą.

  Forever Daily puikiai tinka vartoti kartu su Forever Nature-Min, kuriame yra visų svarbiausių mineralų, siekiant užtikrinti optimalią sveikatą ir energiją. Abu kartu šie papildai aprūpina visais pagrindiniais vitaminais ir mineralais, būtinais sveikam ir kokybiškam gyvenimui.   

  TRUMPAI

  • Puikiai subalansuotas 55 maistinių medžiagų kompleksas

  • Idealus būdas gauti trūkstamų vitaminų

  • Su išskirtiniu kompleksu AOS  

  Kiekis 60 tablečių

  VARTOJIMAS

  Gerkite po 2 tabletes per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS Silicifikuota mikrokristalinė celiuliozė, riebalų rūgštys, skersinio ryšio natrio karbosimetilceliuliozė, etilo vanilinas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, dekstrozė, vidurinės grandies trigliceridai, trinatrio citratas.  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.