Dezodorantas su alavijais

 • Dezodorantas su alavijais

  Kodas: 67
  890 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Puiki apsauga nuo nemalonaus prakaito kvapo. Be aliuminio druskų. Šį dezodorantą galima naudoti iškart po depiliacijos. Efektyvu, malonu, saugu! 92 g.  

 • Dezodorantą su alavijais galite įsigyti su nuolaida, sužinokite kaip? >>> https://www.aloeproduktai.lt/gaukite-15-nuolaida

   

  Pieštukinio dezodoranto su alavijais "Forever Ever Shield" privalumai:

  • Be aliuminio druskų
  • Netepa rūbų
  • Galima naudoti po depiliacijos (nesukelia perštėjimo)
  • Efektyviai saugo nuo nemalonaus prakaito kvapo
  • Galima naudoti ir kelis kartus per dieną
  • Tinka visai šeimai

  Produkto kiekis: 92 gr.

  Pieštukinis dezodorantas su alavijais užtikrins efektyvią apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo visą dieną. Jį galima naudoti netgi iškart po depiliacijos, nes jis nesukelia perštėjimo. Tai priemonė, maksimaliai padidinanti alavijų dezodoruojančias savybes, nepridedant komponentų, galinčių neigiamai paveikti organizmą.

  Produkto sudėtyje nėra šiurkščių ir žalingų antiperspiranto savybių turinčių aliuminio druskų, kurių dedama į daugelį rinkoje parduodamų dezodorantų. Aliuminis yra toksiškas metalas. Jo perteklius organizme neigiamai veikia centrinę nervų sistemą, o kai kas sieja tokį perteklių su alsheimerio liga. Dėl neigiamo poveikio prieskydinei liaukai, gaminančiai hormonus, aliuminis gali išbalansuoti organizme esantį kalcį. Pernelyg didelis kiekis prieskydinės liaukos hormonų lemia padidėjusį kalcio kiekį kraujyje, dėl ko gali išsivystyti kaulų skausmai, psichikos sutrikimai ir vidurių užkietėjimas. Šis produktas tokių pavojų nesukelia.

  Dezodorantas puikiai tinka tiek paaugliams, tiek ir vyreniems žmonėms. Tai saugi asmeninės higienos priemonė.

  NAUDOJIMAS: kasdien patepti pieštukiniu dezodorantu pažastų sritis.

  SUDĖTIS: propilenglikolis, vanduo, natrio stearatas, alavijų želė, kvapioji medžiaga, triklozanas.

  Pagaminta: Forever Living Products