Česnakų ir čiobrelių kapsulės

 • Česnakų ir čiobrelių kapsulės

  Kodas: 65
  2300 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Česnakų ir čiobrelių kapsulės. Du natūralūs superproduktai patogioje kapsulėje  

 • Česnakai ir čiobreliai nuo seno vartojami kaip sveikatą stiprinanti priemonė. Senovės civilizacijos manė, kad česnakai padės jiems išlikti sveikiems ir stipriems. Senovės graikai dėdavo čiobrelių į vonią arba degindavo juos kaip smilkalus, tikėdami, kad tai suteiks jiems drąsos. Romėnai reguliariai valgydavo čiobrelių, įsitikinę, kad ši vertinga žolelė apsaugos juos nuo priešų nuodų.

  Šie du natūralūs tradiciniai superproduktai yra pagrindinės Česnakų ir čiobrelių kapsulių sudedamosios dalys. 5 gramai šviežio česnako per dieną padeda palaikyti natūralų imunitetą. Česnakai padeda palaikyti žarnyno mikrofloros balansą ir padidina atsparumą prieš žalingus mikroorganizmus. Vienoje kapsulėje yra 1 gramo šviežio česnako atitikmuo.Čiobreliai turi antioksidantų, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus.

  Čiobreliai taip pat nuo seno vartojami patiekalams ruošti, nes jie palaiko gerą virškinimą. Čiobrelių eteriniai aliejai padeda palaikyti ir normalią virškinimo trakto būklę.

  Dabar vertingas česnakų ir čiobrelių maistines medžiagas rasite patogioje kapsulėje. Česnakų ir čiobrelių kapsulės – lengvas ir patogus būdas gauti veiksmingų stiprinančių medžiagų iš natūralių superproduktų.  

  TRUMPAI

  • Česnakai padeda palaikyti žarnyno mikrofloros balansą

  • Čiobreliai – antioksidantų šaltinis

  • Bekvapės kapsulės  

  KIEKIS: 100 kapsulių

  VARTOJIMAS

  Gerkite po vieną kapsulę kiekvieno valgio metu kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   

  Maistinė vertė

  Kiekis 1 kapsulėje:

  Bekvapis skystas česnako koncentratas (galvučių) 10 mg*

  Vaistinio čiobrelio lapų milteliai 50 mg*

  *Referencinė maistinė vertė (RMV) nenustatyta  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius. Tel.: (8-5) 2610070.