Forever NutraQ10

 • Forever NutraQ10

  Kodas: 312
  2990 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

    Maisto papildas širdžiai 

 •   Šiais neramiais laikais rinkitės NutraQ10 su kofermentu Q10, kuris yra svarbus normaliai širdies veiklai palaikyti. Su amžiumi šio svarbaus antioksidanto mažėja, todėl reikėtų vartoti maisto papildus, padedančius atkurti jo atsargas.

  Kad papildas būtų dar veiksmingesnis, jis praturtintas B grupės vitaminais. Vitaminai B6, B12 ir folio rūgštis yra svarbūs normaliai homocisteino apytakai, kuri turi didelę reikšmę normaliai kraujotakai.

  Papildomą galią Forever NutraQ10 suteikia bosvelijų, alyvmedžių lapų, vynuogių sėklų ir ciberžolės ekstraktai. Šie veiksmingi augalai plačiai naudojami maisto papilduose širdies funkcijai palaikyti.

  Forever NutraQ10 taip pat yra tokių svarbių mineralų kaip magnis ir chromas. Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.

  Pasirūpinti širdimi – paprasta ir skanu. Tiesiog supilkite vieną šio papildo pakelį į porciją Aloe Vera sulčių, išmaišykite ir... į sveikatą 

    TRUMPAI

  • Su kofermentu Q10

  • Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą

  • Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje 

    KIEKIS

  30 x 3,5 g pakelių

    VARTOJIMAS

  Vartokite po vieną pakelį per dieną. Pakelio turinį kruopščiai išmaišykite 100 ml Aloe Vera sulčių ar kito gėrimo ir išgerkite. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

    

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Fruktozė, mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas. Sudėtyje yra sojų.  

    Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.