Alavijų ir spanguolių sultys

 • Alavijų ir spanguolių sultys

  Kodas: 734
  3235 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Gaivinančios spanguolės ir saldūs obuoliai suteikia mūsų alavijams naują skonį. Šis gaivus gėrimas ne tik teigiamai veikia virškinimą, bet ir aprūpina fitonutrientais ir vitaminais.  1 litras

 • Alavijų ir spanguolių sultis galite įsigyti su nuolaida! Sužinokite kaip? >>>   http://www.aloeproduktai.lt/gaukite-5-nuolaida-2

  Gaivinančios spanguolės ir saldūs obuoliai suteikia mūsų alavijams naują skonį. Šis gaivus gėrimas ne tik teigiamai veikia virškinimą, bet ir aprūpina fitonutrientais ir vitaminais.

  Sakydami, kad alavijų ir spanguolių sultyse yra mūsų alavijų mes nė kiek neperdedame. Šiame gėrime yra 90,7 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės bei natūralių vaisių sulčių koncentratų, kurie palaiko imunitetą ir padeda palaikyti natūralią energiją. O šiose gardžiose sultyse naudojami alavijai rankomis nuimami mūsų pačių plantacijose ir yra pirmieji, gavę Tarptautinės alavijų mokslo tarybos (IASC) sertifikatą už grynumą ir veiksmingumą.

  Alavijai pasižymi natūraliomis valomosiomis savybėmis ir padeda virškinamajame trakte pasisavinti su maistu gaunamas medžiagas, iš kur jos patenka į kraują, bei padeda palaikyti gerą virškinimą. Unikalus polisacharidas acemananas ir kitos alavijų maistinės medžiagos padeda palaikyti stiprų imunitetą.

  Truputis spanguolių ir saldūs obuoliai suteikia sultims gaivų vaisių skonį. Supermaistu laikomos spanguolės pasižymi antioksidaciniu poveikiu, 20 kartų stipresniu už vitamino C, be to, jose yra proantocianidinų, kurie kartu su vitaminu C padeda palaikyti sveikus šlapimo takus. Obuoliuose esantis ypatingas fitonutrientas kvercetinas – dar vienas veiksmingas antioksidantas, papildantis šį sveiką ir gardų gėrimą.

  Alavijų ir spanguolių sultys aseptiškai apdorojamos, todėl jas gaminant nenaudojama jokių pridėtinių konservantų, ir išpilstomos į 100 proc. perdirbamas „Tetra Pak“ pakuotes, kad jūs galėtumėte mėgautis gaiviomis sultimis, išsaugojusiomis visas vertingas šviežių alavijų savybes. 

   TRUMPAI

  • 99,7 proc. grynos vidinės alavijų lapų želės

  • Be pridėtinių konservantų• Padeda palaikyti gerą virškinimą

  • Padeda palaikyti stiprų imunitetą

  • Padeda palaikyti natūralią energiją

  • Spanguolės padeda palaikyti sveikus šlapimo takus  

   Kiekis 1 litras

  VARTOJIMAS

  Gerai suplakite. Gerkite 3 kartus per dieną po 40 ml. Kiekvieną porciją sumaišykite su 240 ml vandens ar sulčių. Atidarę pakuotę laikykite šaldytuve vertikalioje padėtyje. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

  SUDEDAMOSIOS DALYS

  Stabilizuota vidinė alavijų lapų želė (90,7 % vidinės alavijų (Aloe barbadensis) lapų želės, L-askorbo rūgštis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinos rūgštis), natūralus obuolių sulčių koncentratas (4 %), fruktozė, natūralus spanguolių sulčių koncentratas (2 %).  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.