Alavijų ir uogų nektaras

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 734
  2795
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Šis nektaras turi visas alavijų galias ir privalumus. Jame taip pat sukauptos spanguolių ir obuolių sulčių naudingosios savybės.
  Spanguolių sultys užsitarnavo šlapimo takų „valytojos“ reputaciją dėka flavonoido proantocianidinų. Jos turi polifenolių, yra vitamino C šaltinis.
  Obuolių sultys turi mums taip naudingų flavonoidų, geležies, pektino.
  Šį nektarą galite gerti su maistu ar atskirai. Geriausia – prieš valgį po 30 ml. Puikus skonis ir aromatas patiks visai šeimai. 1 litras.   

 • Alavijų ir uogų nektarą galite įsigyti su nuolaida, sužinokite kaip? >>> https://www.aloealoeproduktai.lt/gaukite-15-nuolaida 

  Šis nektaras turi visas alavijų galias ir privalumus. Jame taip pat sukauptos spanguolių ir obuolių sulčių naudingosios savybės. Spanguolių sultys užsitarnavo šlapimo takų „valytojos“ reputaciją dėka flavonoido proantocianidinų. Jos turi polifenolių, yra vitamino C šaltinis. Obuolių sultys turi mums taip naudingų flavonoidų, geležies, pektino. Šį nektarą galite gerti su maistu ar atskirai. Geriausia – prieš valgį po 30 ml. Puikus skonis ir aromatas patiks visai šeimai. 1 litras.  

  • Sudėtyje - net 88,9 proc. natūralių alavijų želė sulčių
  • Be alavijų lapo žievės
  • Sudėtyje yra obuolių ir spanguolių sulčių
  • Praturtintos vitaminu C
  • Stiprina imuninę sistemą
  • Mažina urologinių infekcijų tikimybę
  • Valo kepenis, inkstus
  • Padeda sutvarkyti žarnyno veiklą
  • Detoksikuoja odą
  • Dėl padidinto vitamino C kiekio rekomenduojamas rūkantiems

  Produkto kiekis - 1 ltr

  Šiose sultyse yra visos medžiagos ir mineralai, esantys alavijuje.

  Sultis rekomenduojama gerti atšalus orams, nes sustiprinus imuninę sistemą, išvengiama peršalimo ligų. Taip pat šios sultys tinka turintiems inkstų, kepenų problemų (mažinami uždegimai arba jiems užkertamas kelias), norintiems išvalyti savo žarnyną, sustiprinti viso organizmo imuninę sistemą, daug rūkantiems žmonėms (nes rūkant prarandama daug vitamino C). Šios sultys sudėtyje turi vitamino C ir kitų, būdingų spanguolėms ir obuoliams. Spanguolės XIX a. naudotos norint apsisaugoti nuo skorbuto, taip pat naudotos kaip vaistai. Obuolių, vieno populiariausių vaisių, sultyse yra vitaminų A ir C, kalio ir pektino. Vitaminas C ir pektinas padeda valyti kepenis, detoksikuoja odą.

  Kadangi vitamino C žmogaus organizmas pats negamina, o tai yra svarbiausias vitaminas, maisto papildus su vitaminu C vartoti yra tiesiog būtina. 

  VARTOJIMAS: valgant arba atskirai, po 2 - 3 valgomuosius šaukštus (arba gurkšnius) per dieną, užgeriant vandeniu. Vartojant sultis tokiu dažnumu, jų kiekio pakanka 1 mėnesiui. Gamintojo rekomendacija - vartoti po 60 ml per dieną. Geriant tokiu kiekiu, sulčių užtenka vidutiniškai 3 savaitėms.

  Atidarius būtina laikyti šaldytuve.

  SUDĖTIS: alavijų želė (90,7 proc.), natūralių spanguolių ir obuolių sulčių koncentratai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, citrinos rūgštis. 

   

  Pagaminta: Forever Living Products