Active HA - Hialurono rūgštis

 • Active HA - Hialurono rūgštis

  Kodas: 264
  3750 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

    Forever Active HA - Natūrali pagalba sąnariams 

 • Pamaitinkite sąnarius ir nelėtinkite fiziškai aktyvaus gyvenimo tempo vartodami Forever Active HA. Šis pažangus kompleksas su sąnarius palaikančiais ingredientais, tokiais kaip imbierai ir ciberžolės, padeda užtikrinti normalų judrumą.

  Sportuojantys žmonės nuo seno vertina imbierus ir ciberžoles kaip puikias priemones. Imbieras padeda palaikyti sąnarių judrumą ir išvengti rytinio sustingimo. Ciberžolės sudedamoji dalis kurkuminas padeda palaikyti sveikus sąnarius ir kaulus. Šiems komponentams čia tenka svarbus vaidmuo kartu su veiksmingąja hialurono rūgštimi.

  Hialurono rūgštis – organizme gaminamas baltymas, padedantis sutepti ir apsaugoti sąnarius. Su amžiumi jo gamyba sulėtėja. Active HA sudėtyje yra mažos molekulinės masės hialurono rūgšties. Ji ne tik padeda palaikyti gerą sąnarių judrumą, bet ir padeda drėkinti odą. Juk hialurono rūgšties molekulė geba sulaikyti iki 500 mollekulių vandens!

  Fizinis aktyvumas – svarbi sąlyga norint gerai atrodyti ir jaustis. Pamėginkite vartoti Forever Active HA kartu su sultimis Forever Freedom, kad palaikytumėt optimalų judrumą!  

  TRUMPAI

  • Hialiurono rūgštis padeda palaikyti gerą sąnarių judrumą.

  • Hialiurono rūgštis padeda drėkinti odą  

  KIEKIS 60 kapsulių 

  VARTOJIMAS Gerkite po dvi kapsules per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

   

    KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Sojų aliejus, želatina, glicerolis, bičių vaškas, maltodekstrinas, išgrynintas vanduo, sojų lecitinas. Sudėtyje yra sojų.  

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.