Žalumynų laukai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 68
  1500
  Šią prekę turime sandėlyje.

   Žalumynų laukai - Kad netrūktų žalumos  

 •  Ne visuomet pavyksta išvengti greito maisto ar perdirbt maisto produktų. Dažnai skubame ir valgome tai, kas lengviausia gauti ar paruošti, o tada ne visuomet gauname visų reikalingų maistinių medžiagų. Žalumynų laukai – greitas ir patogus būdas gauti žalumynų, kurių kasdien reikia organizmui.

  Kodėl žalumynai tokie svarbūs? Kai kurie vertingi produktai yra daugiau, nei svarbi mitybos dalis. Juose yra reikalingų fitonutrientų, fermentų, aminorūgščių, vitaminų, mineralų.Kviečių želmenys, miežių želmenys ir liucerna – visi šie žalieji komponentai yra puikus chlorofilo šaltinis.

  Kviečių želmenys pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Liucerna padeda kontroliuoti cholesterolio kiekį. Raudonieji ankštiniai pipirai padeda palaikyti gerą virškinimą.

  Kai neturite laiko ar galimybių pasirinkti sveikesnį lėkštės turinį, pasirūpinkite, kad po ranka būtų Žalumynų laukai. Žalumynų laukai – pukius papildas gyvenantiems aktyviai. 

  TRUMPAI

  • Chlorofilo šaltinis

  • Su vertingais fitonutrientais

  • Puikus žalias supermaistas  

  KIEKIS 80 tablečių

  VARTOJIMAS

  Gerkite po vieną tabletę du kartus per dieną kaip maisto papildą. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

   

   KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS

  Medus, sorbitolis, riebalų rūgščių magnio druskos, riebalų rūgštys, silicio dioksidas. Sudėtyje yra kviečių.

   

  Partijos numeris – ant pakuotės viršaus.
  Geriausias iki pabaigos: (žr. ant pakuotės viršaus).
  Gamintojas: Aloe Vera of Europe B.V., Appeltje 2, 4751 XJ,
  Oud Gastel, Nyderlandai.
  Platintojas: UAB “Forever Living Products Baltics”, Pylimo 30, Vilnius.