Rinkinys „Asmeniniam naudojimui“- Suteikiantis 30% nuolaidą!

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 636
  39400
  Šią prekę turime sandėlyje.

   Rinkinys „Asmeniniam naudojimui“ - Suteikiantis 30% nuolaidą! 

    Rinkinys VIP klientams  

 • Pirkdami šį rinkiny jūs ne tik sutaupysite iškarto, bet ir gausite 30% nuolaidą visiems sekantiems savo pirkiniams Forever Living produkcijai, tai yra 30% nuolaida visam laikui! Nuolaidos turėjimas neįpareigoja daryti periodinius pirkimus, perkate tada kada norite ir kiek norite.   

  Rinkinį sudaro visi populiariausi Forever Living produktai jums ir jūsų šeimai:   

  Aloe Vera sultys – 2 vnt., Alavijų ir spanguolių sultys, Alavijų ir persikų sultys – 2 vnt., ARGI+, Forever Daily, Pro-B, Šampūnas, Skystas muilas, Balzamas po skutimosi, Dantų želė – 2 vnt., Dezodorantas – 2 vnt., Forever First, Aloe Vera gelis, Šildomasis losjonas su alavijais, Alavijų kremas su bičių pikiu, Lūpų pieštukas Aloe Lips – 2 vnt., buteliukas (60 ml) su purkštuku.

  Šį rinkinį VIP klientas gali įsigyti bet kada, nepriklausimai nuo veiklos Forever pradžios. Įsigijus rinkinį suteikiamos šios privilegijas:
  1. 30-ties procentų nuolaida kitiems pirkimams.
  2. Assistant Supervisor lygis.
  3. Du kreditai.
  4. Galimybė sponsoriauti.  

   

  Užsisakykite dabar ir su rinkiniu gaukite +4 L alavijo sulčių dovanų ! 

   

  Pasinaudokite šiuo išskirtiniu pasiūlymu, jeigu planuojate pirkti arba perkate Forever produkciją nuolat! 

  Parašyti mums savo telefono numerį elektroninio pašto adresu: info@aloeproduktai.lt su antrašte: "Noriu įsigyti rinkinį Greitas startas" Ir mes jums iškarto suteiksime galimybę pirkti Forever produktus su didžiausia nuolaida tiesiai iš gamintojo! 

   

  >>> PARAŠYTI GALITE UŽPILDYDAMI ŠIĄ FORMĄ <<<

   

  Pasinaudokite šia puikia galimybe, įsigyti aukščiausios kokybės Forever Living produktų su nuolaida dabar ir 30% ateičiai!  Taip pat įsigydami šį rinkinį, jūs įgaunate galimybę gauti pagrindines ar papildomas pajamas, daugiau apie tai jums suteiksime informacijos telefonu.

   

  Jeigu turite klausimų dė rinkinio įsigijimo rašykite: info@aloeproduktai.lt arba skambinkite +370 683 76833