Rinkinys „Asmeniniam naudojimui“- Suteikiantis 30% nuolaidą!

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 636
  43433
  Šią prekę turime sandėlyje.

   Rinkinys „Asmeniniam naudojimui“ - Suteikiantis 30% nuolaidą! 

    Rinkinys VIP klientams  

 • Pirkdami šį rinkiny jūs ne tik sutaupysite iškarto, bet ir gausite 30% nuolaidą visiems sekantiems savo pirkiniams Forever Living produkcijai, tai yra 30% nuolaida visam laikui! Nuolaidos turėjimas neįpareigoja daryti periodinius pirkimus, perkate tada kada norite ir kiek norite.   

  Rinkinį sudaro visi populiariausi Forever Living produktai jums ir jūsų šeimai:   

  Aloe Vera sultys – 2 vnt., Alavijų ir spanguolių sultys, Alavijų ir persikų sultys – 2 vnt., ARGI+, Forever Daily, Pro-B, Šampūnas, Skystas muilas, Balzamas po skutimosi, Dantų želė – 2 vnt., Dezodorantas – 2 vnt., Forever First, Aloe Vera gelis, Šildomasis losjonas su alavijais, Alavijų kremas su bičių pikiu, Lūpų pieštukas Aloe Lips – 2 vnt., buteliukas (60 ml) su purkštuku.

  Šį rinkinį VIP klientas gali įsigyti bet kada, nepriklausimai nuo veiklos Forever pradžios. Įsigijus rinkinį suteikiamos šios privilegijas:
  1. 30-ties procentų nuolaida kitiems pirkimams.
  2. Assistant Supervisor lygis.
  3. Du kreditai.
  4. Galimybė sponsoriauti.  

   

  Pasinaudokite šiuo išskirtiniu pasiūlymu, jeigu planuojate pirkti arba perkate Forever produkciją nuolat! 

  Parašyti mums savo telefono numerį elektroninio pašto adresu: info@aloeproduktai.lt su antrašte: "Noriu įsigyti rinkinį Asmeniniam naudojimui" Ir mes jums iškarto suteiksime galimybę pirkti Forever produktus su didžiausia nuolaida tiesiai iš gamintojo! 

   

  >>> PARAŠYTI GALITE UŽPILDYDAMI ŠIĄ FORMĄ <<<

   

  Pasinaudokite šia puikia galimybe, įsigyti aukščiausios kokybės Forever Living produktų su nuolaida dabar ir 30% ateičiai!  Taip pat įsigydami šį rinkinį, jūs įgaunate galimybę gauti pagrindines ar papildomas pajamas, daugiau apie tai jums suteiksime informacijos telefonu.

   

  Jeigu turite klausimų dė rinkinio įsigijimo rašykite: info@aloeproduktai.lt arba skambinkite +370 620 39986