Forever Pomesteen Power

 • Forever Pomesteen Power – granatų, mangostaninių garcinijų, kriaušių, aviečių, alavijų, gervuogių, šilauogių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys. Tai tikras vitaminų, mineralų šaltinis nusilpusiam organizmui. Forever Pomesteen Power sudėtinės dalys iš vaisių išgautos tuo metu, kai vaisių gebėjimas absorbuoti laisvuosius radikalus buvo efektyviausias. Tad šis gėrimas – stiprus antioksidantas, puikus kovotojas su laisvaisiais radikalais, kurie mūsų organizmą sendina ir yra įvairių ligų priežastis. Ypač svarbūs šiame gėrime granatų ir mangostaninių garcinijų vaisiai. 

  Granatų sultys turi daugiau polifenolio antioksidantų nei yra raudonajame vyne, žaliojoje arbatoje, spanguolių ar apelsinų sultyse. Granatų sultyse gausu vitaminų A, C, E, fosforo, geležies, kalio. 2014 m. atliktų tyrimų duomenimis, viena stiklinė granatų sulčių, suvartota per dieną, sumažina Alzheimerio ligos tikimybę. Kiti atlikti tyrimai rodo, kad granatų sultys lėtina vėžinių ląstelių augimą, ypač prostatos ir plaučių. Šių vaisių sultyse esančios medžiagos saugo nuo kremzlių uždegimo, artrito, mažina kaulų lūžių tikimybę. Mangostaninė garcinija labai populiari Azijoje, jos vaisiai vadina- mi vaisių karaliumi ir priskiriami skaniausiems pasaulio vaisiams. Šio vaisiaus sudėtyje yra daug augalinių antioksidantų ksantonų. Mangostaninių garcinijų vaisių sultys veikia kaip analgetikas, an- tibiotikas, antidepresantas, saugo nuo virusų, grybelių, bakterijų, uždegiminių procesų, be to, stimuliuoja endokrininės sistemos ir širdies veiklą.

  Forever Pomesteen Power sultyse yra ir vynuogių kauliukų ekstrakto. Vynuogių kauliukai (taip vadinamos nedidelės vynuogių sėklos) yra tikras sveikatos lobynas. Juose yra vandenyje tirpių medžiagų bioflavanoidų. Moksliškai įrodyta, kad jie pasižymi nuo 20 iki 50 kartų stipresnėmis antioksidacinėmis savybėmis nei beta karotinas, vitaminas C ar E. Vynuogių kauliukuose esantys polifenoliai suriša laisvuosius radikalus, kurie, kaip minėjau, yra senėjimo ir įvairių ligų priežastis. Vynuogių kauliukų ekstraktas skatina ląs- telių regeneraciją, teigiamai veikia imuninę sistemą, padeda valytis organizmui, aktyvina organizmo gynybines funkcijas. Mokslininkai nustatė, kad vynuogių kauliukai pagerina žmogaus gebėjimą ap- doroti gautą informaciją, todėl gali padėti kovojant su degeneracinėmis centrinės nervų sistemos ligomis. Vynuogių kauliukų ekstraktas naudingas sergantiems diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis, venų varikoze, lytinės funkcijos sutrikimu, rankų, kojų tirpimu, mėšlungiu.

  Šilauogės yra tikras supermaistas. Iš visų dažniausiai valgomų uogų ar daržovių šilauogėse yra vienas didžiausių antioksidantų kiekis. Laisvieji radikalai žaloja mūsų DNR, o antioksidantai pade- da juos neutralizuoti. Šilauogėse esančios medžiagos gali užkirsti kelią šlapimo takų infekcijai, teigiamai veikia širdies darbą, gerina regėjimą, smegenų veiklą, atmintį, reguliuoja žarnyno veiklą. Gervuogėse, avietėse ir kriaušių vaisiuose gausu angliavandenių, organinių rūgščių, fruktozės, aromatinių ir rauginių medžiagų, vita- minų A, C, B1, B2, PP, daug kalio, vario, mangano, geležies, fosforo ir kitų mikro-makroelementų. Gervuogės mažina inkstų, kepenų, virškinamojo trakto uždegiminius procesus, pasižymi šlapimą varančiu poveikiu. Avietės naikina žarnyno ir skrandžio žalingus mikroorganizmus, padeda šalinti sunkiuosius metalus, teigiamai veikia širdies ritmą.

  Visos šių vaisių, uogų sultys, veikdamos bendrai ir stiprindamos viena kitos veikimą, gėrimui Forever Pomesteen Power suteikia didžiulę jėgą. Tai tarytum vitaminų, mineralų, ir, svarbiausia, antiok- sidantų bomba, kuri savo galybe geba palaikyti organizmo mikro- biologinį balansą, padeda greičiau atsistatyti po operacijų ir sunkių ligų, mažina blogojo cholesterolio kiekį, gerina širdies ir kraujagys- lių veiklą, valo organizmą, sustiprina ląstelių gebėjimą įsisavinti deguonį, stiprina imunitetą, lėtina senėjimą, aktyvina organizmo gynybines jėgas, mažina cukraus kiekį kraujyje, padeda sklandžiam virškinimo sistemos darbui. Šios sultys yra puikus geležies šaltinis. Net ir plaukų folikulus sustiprins, turės teigiamos įtakos mūsų odai, regėjimui, burnos higienai, dantenų apsaugai. 

  Nėra mūsų kūne tokios vietos, kurios nepaveiktų šios galingos sultys. O vartojamos kartu su alavijo nektaru jos taps atomine bomba mūsų organizmo priešams. Kompanija Forever Living pateikia mums jau paruoštas, patogias vienos porcijos pakuotes.

  Forever Aloe2GO yra Aloe Vera nektaro ir Pomesteen mišinys, turintis visas abiejų sulčių galias. Tai patogus ir veiksmingas antiok- sidantų kokteilis.

   

   

  Forever Freedom 2GO yra Forever Freedom ir granatų sulčių mišinys. Šios sultys skirtos mūsų sąnarių būklės gerinimui, kremzlinio audinio apsaugai ir regeneracijai.

  Šie abu gėrimai pagelbės užimtiems, daug keliaujantiems ir mėgstantiems patogumą. Viskas, ko reikia geresnei savijautai, viename. Tad rūpinkimės sveikatos išsaugojimu, kol sveiki. Draugaukime su šiais produktais, kad visiems, kurie pagirs mūsų išvaizdą, galėtume drąsiai sakyti:

   

  „Atrodome taip, kaip gyvename“.

   

  Manager Linutė Skrinskienė 

  2017 m. rugpjūtis | FOREVER