Absorbent-C

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 48
  1885
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Vitamino C ir avižų sėlenų derinys. Unikali patentuota sudėtis užtikrina, kad organizmas pasisavins visus tabletėje esančius 60 miligramų vitamino C. 

 • Vitamino C ir avižų sėlenų derinys. Unikali patentuota sudėtis užtikrina, kad organizmas pasisavins visus tabletėje esančius 60 miligramų vitamino C. Tai puikus pasirinkimas norintiems palaikyti gerą sveikatą. 

  Šis vitaminas dalyvauja daugiau nei 300-te mūsų organizmo cheminių reakcijų, taigi yra vienas svarbiausių vitaminų.
  Stiprus antioksidantas
  Stiprina imuninę sistemą
  Stiprina nervų sistemą
  Būtinas sveikam jungiamojo audinio funkcionalumui
  Būtinas sąnario kremzlėms atsistatyti
  Slopina uždegimus
  Saugo ir stiprina kraujagysles
  Saugo dantenas
  Mažina kataraktos tikimybę
  Padeda įveikti kvėpavimo organų problemas
  Naudingas odai
  Produkto kiekis: 100 tablečių. Kiekvienoje tabletėje - 60 mg vitamino C.

  Kasdienė vitamino C dozė siejama su gera sveikata ir puikia savijauta nuo senų laikų. Vitaminą C būtina naudoti, nes jis yra stiprus antioksidantas, padedantis gynybinei organizmo sistemai kovoti su laisvaisiais radikalais. Taip pat tęsiami mokslinai tyrimai siekinat įrodyti, jog vitaminas C gali užkirsti kelią vėžiui ir širdies ligoms. Vitaminas C yra būtinas tarpląstelinio kolageno susidarymui pagerinti, sveikiems audiniams palaikyti.

  Žmonės yra vieni iš nedaugelio žinduolių, kurie negali patys pasigaminti vitamino C, todėl jiems būtina šio vitamino gauti su maistu.
  Tačiau tokie faktoriai kaip stresas, užteršta aplinka, medikamentų naudojimas, kontarceptikai, rūkymas labai kenka vitamino C įsisavinimui.
  Kai trūksta šio vitamino, pradeda kraujuoti dantenos, trūkinėti smulkios poodinės kraujagyslės, slinkti plaukai, lėčiau gyja žaizdos, kamuoja peršalimo ligos, slogi nuotaika, atsiranda miego sutrikimai, silpsta regėjimas, sunkiau sutelkti dėmesį, vis dažniau pradeda kartotis gleivinių uždegimai.

  "Forever Living Products" siūlo vitamino C ir avižų sėlenų derinį. Avižų sėlenos yra tirpios nevalytų avižų skaidulos. Jos veikia kaip kempinė sugerdama vandenį skrandyje ir plonosiose žarnose. Tokiu būdu sulėtinamas virškinimas ir suteikiamas sotumo jausmas. Taip prailginamas vitamino C pasisvainimo laikas. "Absorbento C" sudėtis, sukurta unikaliu patentuotu procesu, užtikrina, kad organizmas pasisavins visus tabletėje esančius 60 mg vitamino C. Šiame produkte nėra cukraus, konservantų, krakmolo ar sintetinių priedų.

  Norint išlaikyti pukią sveikatą, rekomenduojama "Absorbentą C" vartoti kasdien.

  VARTOJIMAS: po 1 tabletę iki trijų kartų per dieną.

  SUDĖTIS: natūralios avižų sėlenos, sorbitolis, medus, askorbo rūgštis, stearino rūgštis, apelsinų aromatinės medžiagos, citrinų bioflavonoidai, papajų vaisių milteliai ir silicio dioksidas.

  Pagaminta: Forever Living Products